פסגת הטרור בלבנון

נסראללה לצד בכירים בחמאס ובג'יהאד: המפגש של ראשי ארגוני הטרור

נסראללה לצד בכירים בחמאס ובג'יהאד: מפגש ראשי הטרור
מזכ"ל חיזבאללה נפגש עם בכיר חמאס והג'יהאד, וסיכמו על המשך שיתוף פעולה. בנוסף, שלח נסראללה איגרת ליחידות הצבאיות של חיזבאללה של הארגון
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נסראללה, נח'אלה וערעורי
נסראללה, נח'אלה וערעורי צילום: ללא

מנהיג חיזבאללה, חסן נסראללה, נפגש בביירות עם סגן מנהיג חמאס, סאלח אל-עארורי ומנהיג הג'יהאד האסלאמי, זיאד נח'אלה. השלושה דנו בהתפתחויות מאז תחילת המלחמה גם בעזה וגם בלבנון, עשו הערכת מצב לגבי העמדות שננקטו בזירה האזורית והבינלאומית, ודנו במה שהגורמים השונים במחנה הפרו-איראני צריכים לעשות בשלב הרגיש הזה. זאת, ,כדי להשיג ניצחון אמיתי בעזה ובפלסטין ולעצור את התוקפנות הישראלית בעזה ובגדה". השלושה סיכמו להמשיך בתיאום על בסיס יום יומי.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי, לחצו על הפעמון ואתם מעודכנים

בנוסף, נסראללה שלח איגרת ליחידות הצבאיות של חיזבאללה, שבה כתב כי הוחלט לקרוא להרוגי הארגון מתחילת המלחמה ב-7 באוקטובר "שהידים בדרך לירושלים".

התמונה של נסראללה מתפרסמת לאחר שבימים האחרונים נדרשו בארגון להסביר היכן מנהיג הארגון. חבר הפרלמנט הלבנוני מטעם חיזבאללה, חסן פדלאללה, התייחס לפני כמה ימים לסוגייה: "נסראללה עוקב כל העת אחרי האירועים בדרום לבנון ובעזה, מפקח על ניהול המערכה ונמצא קשר ישיר עם מפקדי השטח של חיזבאללה, מפקח על כל האירועים בשטח והמגעים המדיניים". הוא תירץ את העובדה שמנהיג חיזבאללה לא מופיע ומדבר בתקשורת בכך שזהו חלק מהניהול המערכה - לא לגלות את תוכניותיו, מה שלדבריו "מביך את האויב".

 

הפופולריים