ההסתה נמשכת

מצדיקים את מתקפת 7 באוקטובר: כך לומדים על הטבח של חמאס בירדן

מצדיקים את מתקפת 7 באוקטובר: כך לומדים על הטבח בירדן
בירדן כבר הספיקו להכניס את מתקפת 7 באוקטובר לאחד מספרי הלימוד לכיתות י' במקצוע האזרחות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
צילום:

בירדן כבר הספיקו להכניס את מתקפת 7 באוקטובר לאחד מספרי הלימוד לכיתות י' במקצוע האזרחות, ולהציג אותה כפעולה לגיטימית ומוצדקת. כך עלה מהדיווחים בממלכה ההאשמית. בתוכנית עם איילה חסון בכאן 11 הובא היום (שבת) קטע מהספר המדובר. בעמוד 34 ישנה פסקה שלמה על מתקפת "מבול אל-אקצא" בהקשר של תולדות הסכסוך היהודי-פלסטיני והתגלגלות האירועים בכל מה שקשור לסוגיה הפלסטינית.

בפסקה נכתב כך: "ישראל התעלמה מהחלטות מועצת הביטחון החוזרות ונישנות, סירבה לסגת מהשטחים הערביים הכבושים והמשיכה לרדוף את העם הערבי והפלסטיני ולבצע נגדו מעשי טבח על בסיס יום יומי ולתקוף את מסגד אל-אקצא, מה שהוביל את תנועת ההתנגדות הלאומית הפלסטינית בעזה לפלוש להתנחלויות הישראליות סביב הרצועה ב-7 באוקטובר 2023 ולקחה בשבי מתנחלים וחיילים ישראלים, מה שגרר תגובה אלימה מצד האויב הישראלי שבאה לידי ביטוי במתקפה הרסנית כוללת נגד רצועת עזה שהביאה למותם ולפציעתם של עשרות אלפים ולהרס של התשתיות כולל בתי ספר, מסגדים, כנסיות בתי חולים ומבנים אזרחיים".

ספר הלימוד הירדני

יש לציין שאחד מכלי התקשורת הירדניים אף קיים משאל רחוב בקרב האזרחים בעקבות הכנסת מתקפת 7 באוקטובר לתוכנית הלימודים והם הביעו שביעות רצון מכך.

הפופולריים