הוארך מעצרו של המורה החשוד בביצוע עבירות מין

הוארך מעצרו של המורה החשוד בביצוע עבירות מין
על פי החשד, המורה בן ה-44 ביצע מעשים דומים בכמה בתי ספר שבהם לימד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בניין משרד החינוך
צילום: צילום: תומר נויברג, פלאש 90

בית משפט השלום בפתח תקוה האריך בחמישה ימים את מעצרו של המורה בן 44 מהוד השרון, החשוד בביצוע עבירות מין בתלמידותיו. החשוד הושעה מעבודתו על ידי משרד החינוך. בשנה שעברה חקרה הנהלת בית ספר בו עבד מקרה של עבירת מין בתלמידה בת 12 שהתלוננה נגדו. החקירה הועברה למשטרה והמורה פוטר.

מעבר לחשדות הקשורים במתלוננת בת ה-12, במשטרה חושדים כי המורה ביצע מעשים דומים בתלמידות נוספות לאורך שנים. על פי ההערכות מדובר בלפחות 20 מקרים שונים בהם ביצע מעשים מגונים בקטינות. מחקירת המשטרה עולה, כי כאשר חשש מתלונות של התלמידות - עזב את המוסד החינוכי, הנפיק אישורים מזויפים להמשך העבודה, וכך התקבל למוסדות אחרים. 

במשטרה אומרים, כי ברשותם תכתובות מחשב רבות, בעלות אופי מיני מובהק, של החשוד עם תלמידות, המחזקות את החשדות נגדו. כמו כן, במחשב נמצאו חומרים פדופיליים. 

לאחרונה כמה הורים התלוננו נגד המורה, לאחר שהבחינו כי הוא נפגש ומתרועע עם תלמידות גם לאחר שעות הלימודים. אולם, לאחר בדיקה נאמר להם שהדברים אינם פליליים.

מעיריית הוד השרון נמסר: "האדם המדובר שימש בשנת 2016 כמורה באחד מבתי הספר בעיר. בעקבות תלונות על התכתבויות לא ראויות במסרונים בינו לבין תלמידה בבית הספר, הגישה המנהלת תלונה למשטרה ומסרה עדות בנושא יחד עם התלמידה והוריה, התיק בעניין זה נסגר על ידי המשטרה ומנהלת בית הספר התלוננה במקביל למשרד החינוך, ליועצת המשפטית ולמפקחת על בית הספר, המורה הושעה מידית על ידי המנהלת, נערך לו שימוע והוא פוטר על ידי משרד החינוך בעקבות החשדות."

הפופולריים