תושב ירושלים בן 22 חשוד באונס נערה: "מעשים אכזריים"

תושב ירושלים בן 22 חשוד באונס נערה: "מעשים אכזריים"
מיכאל אלבוגן חשוד כי אנס וביצע מעשי סדום בבת 13 שאותה הכיר באפליקציית הכרויות. השופטת האריכה את מעצרו בשנית: "מעשים אכזריים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניידת משטרה בזירת אירוע פלילי
צילום: צילום: פלאש 90

תושב ירושלים בן 22 חשוד שאנס נערה בת 13 אותה העיר באפליקציית הכרויות. מיכאל אלבוגן חשוד באונס ובמעשי סדום בקטינה, לאחר שהשניים הכירו לפני כחודש. הוא נעצר ביום רביעי האחרון והיום (שני) הורתה שופטת בית משפט השלום ירושלים שרון לארי-בבלי את מעצרו בשבעה ימים, לבקשת המשטרה.

בתחילה כללה ההתכתבות בין השניים, לרבות תמונות. בהמשך, על פי החשד, נפגשו השניים בבית הוריו של החשוד, שם ביצע בה אלבוגן עבירות מין. בחקירתו הודה החשוד במרבית המעשים המיוחסים לו. עוד עולה כי הנערה סיפרה לאלבוגן כי היא בת 14. במסגרת החיפושים במכשיר הנייד שלו נתפסו התכתבויות ותמונות המעלות חשד לעבירות מין בנערות נוספות.

השופטת לארי-בבלי הגדירה מעשים אלו "אכזריים". לדבריה, "קיים חשד סביר ברף הגבוה ביותר. המעשים נעשו תוך ידיעתו של החשוד כי מדובר בקטינה לכל היותר בת 14. אכזריות ליוותה את חלק מהמעשים".

עורך דינו של אלבוגן, ניק קאופמן, אמר כי המתלוננת הוליכה שולל את מרשו. "מדובר במתלוננת שמציגה את עצמה באינטרנט כסטודנטית בת 19-18. לטענת החשוד, המתלוננת 'זגזגה' באשר לגילה. הטענה כי הדברים לא נעשו בהסכמה היא חדשה וצצה אך ורק בגלל קשיים שהעלנו בפני המשטרה".

הפופולריים