חשד: בן 38 פיתה קטינים בוואטסאפ לקיים עמו יחסי מין

חשד: בן 38 פיתה קטינים בוואטסאפ לקיים עמו יחסי מין
תושב ירושלים שנתפס עם בן 16 ברכבו, חשוד כי יצר קשר עם 10 קטינים ושידל אותם לקיים יחסים ואף לקח אחד מהם לצימר. בעבר הוא נעצר על עבירות דומות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
צילום: צילום ארכיון: פלאש 90

תושב ירושלים בן 38 נעצר בידי המשטרה, בחשד שניסה לפתות קטינים שאיתם יצר קשר באפליקצית וואסטאפ, לקיים עמו יחסי מין. היום (רביעי) הוא יובא בפני שופט להארכת מעצרו ותוגש נגדו הצהרת תובע.

חקירת הפרשה החלה לפני כשבועיים, לאחר ששוטרי יחידת השיטור העירוני בבירה הבחינו ברכב חונה בחניון בדרום העיר, שבו היה החשוד עם נער כבן 16 שהיה מבוהל. השניים הובאו לתחנת מוריה, ובחקירתם עלה כי החשוד הכיר הנער באמצעות קבוצת וואטסאפ.

עם התקדמות החקירה נמצא שהחשוד, אשר ריצה בעבר עונש מאסר בגין עבירות דומות, פעל שוב אותה השיטה כדי לאתר קטינים נוספים מכל הארץ. במהלך החקירה הצליחו החוקרים לאתר עשרה נערים בגילאי 14 עד 17.5 שנפגשו עם החשוד.

על פי החקירה בשלב מסוים הוא נהג להציע לנערים להיפגש עמו, ועל פי החשד במהלך הפגישה ביצע בהם את זממו. באחד המקרים לקח אתו נער כבן 15 לצימר ולפי החשד כפה את עצמו על הנער.

במשטרה קוראים לציבור ההורים להיות עירניים ולהיות "מעורבים יותר בחיי ילדיהם ולהיות מעורים בהתכתובויות שהם מנהלים במחשב ובמכשיר הנייד".

הפופולריים