היחצ"ן שפנה לעדה נגד שרה נתניהו: "אין כאן שיבוש הליכים"

היחצ"ן שפנה לעדה נגד שרה נתניהו: "אין כאן שיבוש הליכים"
אריק רוזנטל, איש התקשורת המלווה את המתלוננת נגד רעיית ראש הממשלה, אמר בראיון לכאן רשת ב': "זה מהלך פרטי שעשיתי כדי לסייע לאישה במצוקה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ראש הממשלה ורעייתו
צילום: צילום: פלאש 90

אריק רוזנטל, יועץ התקשורת של המתלוננת ש"ר, שהגישה תביעה נגד אשת ראש הממשלה שרה נתניהו, הגיב הבוקר (שני) לפרסומים לפיהם הציע עבודה לנ"ק, עובדת נוספת שהעידה בתביעה, בראיון לכאן רשתב'.

רוזנטל אישר את שליחת המסרונים לנ"ק. "אין כאן שום בעיה של שיבוש הליכים, אין כאן בעיה משפטית וחוקית. אם הייתה כזו הייתי מקבל פנייה מהמשטרה. מחר תשכחו את הפנייה שלי אליה", אמר רוזנטל בריאיון בתוכנית קלמן-ליברמן.

את המניע להצעה הסביר רוזנטל כ"מהלך פרטי שלי לסייע לבן אדם שהוא לא רק במצוקה, אלא לתפיסתי נמצא גם בסכנה". הוא הוסיף: "אם הייתם יודעים שהגברת (שרה נתניהו) מנסה לסיים את העסקתה, מה הייתם עושים?"

בתשובה לשאלות המראיינים אסף ליברמן וקלמן ליבסקינד אמר רוזנטל כי "אני מבין את מראית העין ואני מבין למה אתם חושבים שזה מעשה ציני". אולם לדבריו - "זה לא חשוב. מה שחשוב זה שבסוף יש שם אישה, ויש את אשת ראש הממשלה שעושה דברים נוראים. אסור לתת לאישה הזאת, לגברת שרה נתניהו, להעסיק עובדים כי מה שהם עוברים זה גיניהנום עלי אדמות, וזה מגובה בראיות".

אמש פורסמו בעמוד הפייסבוק של ראש הממשלה צילומי מסך משיחת וואסטאפ שניהל רוזנטל עם נ"ק, ובה הציע לה עבודה בחברה בה הוא מועסק. רוזנטל הוא גם איש יחסי הציבור של מני נפתלי וגיא אליהו, שהגישו גם הם תביעות נגד שרה נתניהו.

"הקנוניה נחשפת", נכתב בעמוד הפייסבוק של ראש הממשלה. "זה רק קצה הקרחון של השיטות הבזויות בהן פועלת חבורת מני נפתלי, עורכי דינה נעמי לנדאו ושות׳ והיחצ״ן שלהם. אבל הציבור חכם ומבין שמדובר בטענות כוזבות ובשיטות פסולות שכל מטרתן להשחיר את שרה נתניהו ולפגוע בראש הממשלה".

ש"ר מסרה אמש עדות במשטרת ירושלים. היא טענה שלאחר הגשת התביעה בסוף השבוע האחרון אנשים איימו עליה ואף הגיעו לפתח ביתה. לטענתה האיומים החלו לאחר פרסום כתב התביעה ביום שישי בבוקר, ונמשכו בשבת ואף אתמול.

הפוסט בעמוד של ראש הממשלה:

העובדת לשעבר סיפרה כי מיד לאחר שהתפטרה מתפקידה, יועצת ראש הממשלה לענייני חרדים רבקה פאלוך וואב הבית אפי אזולאי לחצו עליה ועל בעלה שלא להתלונן נגד רעיית ראש הממשלה. לטענת העובדת, הם הוזהרו כי "גורלכם יהיה כמו של מני נפתלי – תהיו זרוקים ברחובות".

מהמשטרה נמסר כי "העובדת ביקשה באמצעות עורך דינה להגיע ולהגיש תלונה. עם סיום גביית גרסתה התלונה תועבר לידי גורמי החקירה המוסמכים ובהתייעצות עם הפרקליטות יוחלט על אופן המשך הטיפול בה".

ש"ר, צעירה חרדית ואם לשלושה, התקבלה לעבודה לפני חודשיים והועסקה במעון במשך חודש. שלשום היא הגישה תביעה על סך 225 אלף שקל נגד שרה נתניהו, שבה היא מגוללת כיצד לטענתה רעיית ראש הממשלה התעללה בה, השפילה אותה, השתלחה בה, התעמרה בה ואף עמדה להכותה.

בתביעה, שהוגשה גם נגד משרד ראש הממשלה, חברת הניקיון שבאמצעותה הועסקה העובדת, היועצת פאלוך, אב הבית אזולאי וראש הסגל של נתניהו יואב הורוביץ - מגוללת העובדת את מסכת הראיונות והמיונים שעברה כדי להתקבל לעבודה ואת יחסה של נתניהו. לפי התביעה מונהג בקומה השנייה של מעון ראש הממשלה "קוד לבוש קיצוני" וכבר בראיון העבודה הוסבר לה כי "הגברת נתניהו נוהגת לקנוס את העובדות בשל נזקים שלדעתה (הבלעדית והקובעת) נגרמו על ידיהן".

ראש הממשלה בנימין נתניהו כתב בתגובה בפייסבוק כי מדובר בניסיון סחיטה של עובדת שהועסקה כמה ימים ומאחוריה עומדים כרגיל ידיעות אחרונות ונעמי לנדאו, עורכת הדין של מני נפתלי. נתניהו כתב כי "ידיעות אחרונות ממשיכים ברצח האופי השיטתי של משפחת נתניהו שנמשך כבר 20 שנים".

הפופולריים