המשטרה: אין תשתית ראייתית נגד רמי לוי וראש מועצת מבשרת ציון

המשטרה: אין תשתית ראייתית נגד רמי לוי
המשטרה הודיעה על סיום החקירה נגד איש העסקים, ראש המועצה יורם שמעון וחשודים נוספים במרמה והפרת אמונים. "לא נמצאה תשתית ראייתית מספקת לביסוס החשדות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רמי לוי
צילום: צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

המשטרה הודיעה הבוקר (שני), כי היא ממליצה לסגור את תיק החקירה נגד איש העסקים רמי לוי, ראש המועצה המקומית מבשרת ציון יורם שמעון, בעלי העיתון "זמן מבשרת" אמיר הוכברג ונחקרים נוספים. הם נחשדו בעבירות של מרמה והפרת אמונים. 

"עם סיום החקירה סבורה היחידה החוקרת כי לא נמצאה תשתית ראייתית מספקת לביסוס החשדות", נכתב בהודעה שפרסמה המשטרה, בסיום החקירה שערכה היחידה הארצית לחקירות הונאה בלהב 433. תיק החקירה יועבר כעת לפרקליטות, שאמורה לקבל את ההחלטה הסופית בנושא.


לוי, שמעון, הוכברג וחשודים נוספים נחקרו בחשד לעבירות מרמה והפרת אמונים בשורת מקרים. בין היתר נבדק חשד כי שמעון פעל למתן פטור להיטל השבחה לקניון שבנה לוי בגובה של 20 מיליון שקל. במקרה אחר נבדק חשד שראש המועצה העניק הטבות בסכום מצטבר של מאות אלפי שקלים לחברה המנהלת את המקומון ביישוב.

עם עיכובו לחקירה בספטמבר, הכחיש שמעון את המיוחס לו ואמר כי "האמת תצא לאור". לוי דחה אף הוא את החשדות ומחברתו נמסר כי "קניון מבשרת או רמי לוי לא קיבלו שום הנחה או הטבה ממועצת מבשרת ציון".

הפופולריים