ההקלטות חושפות: כך ניסו להפיל 2 ראשי עיר באשקלון באמצעות נערת פיתוי

ההקלטות חושפות: ניסיון להפיל ראשי עיר באשקלון
מתלוננת נגד ראש העיר איתמר שמעוני ונגד ראש עיר נוסף תכננה עם מקורבו לשעבר לשלוח נערת פיתוי למנכ"ל העירייה: "נתחיל בו, ונפיל את ראש הפירמידה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ראש עיריית אשקלון איתמר שמעוני בבית המשפט
צילום: צילום:פלאש 90

אחת מהמתלוננות נגד ראש עיריית אשקלון איתמר שמעוני, תיכננה יחד עם מקורבו לשעבר להביא להפלתו של שמעוני. זאת, באמצעות שליחת נערת פיתוי למנכ"ל העירייה חיים סופר שנחשב לאחד מאנשיו של ראש העיר. כך עולה מהקלטות שנחשפו היום (שישי) ביומן הבוקר בכאן רשת ב'.

האזינו להקלטות:

בהקלטות נשמעים המתלוננת נגד שמעוני ונגד ראש העיר לשעבר רוני מהצרי דנה בדרך להפיל את שמעוני יחד עם אחד ממקורביו לשעבר של רא העיר. השניים מחליטים לבסוף לשלוח נערת פיתוי למנכ"ל העירייה, ולתעד את המפגש המיני ביניהם. המתלוננת מתנדבת לספק את אחת מחברותיה למשימת הפיתוי תמורת תשלום. 

הם ציינו בהקלטות כי כוונתם להביא לסיום תפקידו של ראש העיר שמעוני, על יד הפלת מנכ"ל העירייה שנחשב למקורבו. "אתחיל מהחוליות החלשות שלו, ואז להגיע אליו לראש הפירמידה והוא ימכור את שמעוני".

הקורבן לפיתוי? מנכ"ל עיריית אשקלון חיים סופר (צילום: פלאש 90)

בחלק מההקלטות נשמעים השניים דנים בכסף שישלמו לבחורה ואלו מעשים מיניים עליה לבצע על מנת להפיל את קורבנה.

הבחורה: לא משנה לה כמה, העיקר שיהיה לה מאני מזומני. היא שרלילה. ממש ככה.
המקורב לשעבר: היא מוכנה תמורת כסף לפגישה? אז תבררי כמה זה.
הבחורה: אפילו אלף שקל היא עושה את זה. אני כבר מכירה את המחירים שלה, היא מתחמרת את עצמה. (צוחקת) אני יודעת. מה היא עושה כולה? שולחת אס אם אס, טלפון, המוח כבר אותו רגע לא עובד, הכול יורד למטה, שלום נגמר.
המקורב לשעבר: אלף בסדר גמור. אלף אני אארגן.

בהקלטה אחרת שואלת הבחורה בשם החברה שלה:

היא אומרת שאין בעיה. אבל היא שואלת מה בעקרון, היא צריכה לעשות. לאיזה מצב היא צריכה.. עד איפה זה מספיק.
המקורב לשעבר: הוא בא להז** איתה, מה זה מה הוא יעשה?
הבחורה: אתה יודע, יש כמה דברים, כאילו רמות. מה אני אפרט לך על הבוקר את הרמות? כאילו... (צוחקת)
המקורב לשעבר: מצידי שת** לו. מה אכפת לי .
כמו עם מהצרי- ידענו איפה הוא מגיע, ידענו איפה הוא יכול להגיע. ..הכנו את המלכודת.

בעבר התלוננו השניים כי רוני מהצרי שהיה ראש העיר בין 2003 ל-2008 הטריד מינית את הבחורה הנשמעת בהקלטות. השניים הודו בשיחות המוקלטות שזו הייתה למעשה מלכודת שבה הצליחו לסבך אותו. נגד מהצרי נפתחה חקירה, והוא טען כי התלונות נגדו הן תרגיל שנועד לפגוע בו בבחירות המוניציפליות בעיר, שבהן הפסיד. החקירה נגדו נסגרה ב-2009 מחוסר ראיות.

המקורב לשעבר הדריך את המתלוננת לקבל את המידע לאן השניים יילכו. הוא מתאר כיצד בעקבות מעשיהם הוא ימונה לראש העיר והיא מבקשת להיות ראש הלשכה שלו.

בשיחותיהם הארוכות דנים השניים איך לשקר ולדובב נשים שייתכן וקיימו יחסים עם אנשים הקשורים לעירייה, מציינים שמות של בכירים בעיר, ומפרטים הרגלים מינים שלהם ושוקלים את הדרכים להפיל את ראש העיר.

מקורביו של מהצרי טענו שמי ששלח אליו את המתלוננת נגדו בעבר היה איתמר שמעוני בעצמו. שמעוני הכחיש. שנים אח"כ אותה בחורה התלוננה גם נגדו.

השבוע נסגרו תיקי האונס נגד שמעוני מחוסר ראיות מספיקות. תיק שוחד בו הוא חשוד עדיין מתנהל נגדו, לאחר שהודה ששילם מיליון שקלים כדמי שתיקה לשתי נשים שהיו כפופות לו במקום עבודה אחר, ושעמן קיים יחסים מיניים. את הכסף העבירו לו מקורביו, גם הם נאשמים, מקבלנים ויזמים. שמעוני מכחיש שלקח שוחד או ידע את מקור הכסף. אחד החשודים שנחקרו בפרשה היה מנכ"ל העירייה סופר, שלפי ההקלטות אליו תוכננה להישלח נערת הפיתוי.

המקורב לשעבר הנשמע בהקלטה מסר בתגובה: "אין לי מושג על מה אתה מדבר, מדובר בדברים הזויים. אני לא מגיב על שום דבר שאני לא יודע. אני לא עונה על שום דבר בשם אחרים. המשטרה לא התחילה חקירה סתם. מדובר בספקולציות וחצאי דברים".

את תגובתה של הבחורה הנשמעת בהקלטה לא ניתן היה להשיג עד לפרסום הכתבה.

הפופולריים