חשד לרצח בטירת כרמל: בן 63 נדקר למוות, זוגתו נעצרה

חשד לרצח: בן 63 נדקר למוות, זוגתו נעצרה
כוחות מד"א הוזעקו לדירה של בני הזוג ברחוב ז'בוטינסקי שבעיר, שם מצאו את האיש ללא רוח חיים. החשודה, בת 53, טוענת כי בן זוגה נהג להכות אותה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת הרצח בטירת כרמל
צילום:

גבר בן 63 נדקר הבוקר (ראשון) למוות בדירה בטירת כרמל. שוטרים שהגיעו למקום עצרו את זוגתו, בת 53, בחשד לרצח. לטענתה, הוא נהג להכות אותה. עוד לפני המעשה, שכן המתגורר בסמוך דיווח כי הוא שומע צעקות שבוקעות מהדירה שבה מתגוררים השניים.

זירת הרצח בטירת כרמל, הבוקר

לקראת השעה 08:00 הגיע דיווח למגן דוד אדום על גבר שנדקר בדירה ברחוב ז'בוטינסקי בטירת הכרמל. הצוות שנשלח למקום מצא את הקורבן, דוד נחום, ללא רוח חיים, וקבע את מותו במקום. שוטרים שהוזעקו לדירה עצרו את בת הזוג והעבירו אותה לחקירה, בחשד שביצעה את המעשה. לשניים שני ילדים.

שכן שמתגורר ליד בני הזוג הוא שהזעיק את המשטרה אחרי ששמע צעקות מדירתם. מבדיקה ראשונית עולה כי במהלך מריבה שפרצה ביניהם, האישה דקרה את בן זוגה בבטן ובצוואר, והוא מת במקום.

לטענת בת הזוג, היא סבלה מאלימות מצד נחום, אך קרובי משפחתו של הנרצח אמרו כי לא היו בעבר תלונות על אלימות בין השניים. היא תובא היום לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרה.


פרמדיק מד"א יונתן סנה שחזר: "כשהגענו למקום ראינו בדירה גבר כבן 50, מחוסר הכרה עם סימני אלימות בפלג גופו העליון. הוא היה ללא רוח חיים, ובתוך זמן קצר נקבע מותו במקום". 

באירוע אחר, גבר בן 86 נמצא מת בשבת ברחוב ראשון לציון בנתניה. אישתו בת ה-70 ובנו בן ה-46 נעצרו בחשד לגרימת מוות ברשלנות. מעצרה של האישה הוארך עד מחר, ומעצרו של הבן הוארך עד יום שלישי הקרוב.

הפופולריים