בעקבות הפרסום בכאן חדשות: תיק התעללות בבת 4 יועבר לפרקליטות

עקב פרסום כאן: תיק התעללות עבר לפרקליטות
לאחר שהמשטרה הודיעה על סגירת החקירה, שכללה תיעוד בכי של ילדה בזמן שהותה עם המטפלת - הורה מפקד מחוז חוף להעביר את הממצאים לבחינה משפטית
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
האם עם בת ה-4
צילום:

בעקבות הפרסום בחדשות הערב על סגירת תיק החקירה בחשד להתעללות של מטפלת בילדה בת 4, הורה היום (חמישי) מפקד מחוז חוף במשטרה שמעון פרץ להעביר את חומר החקירה לבחינת הפרקליטות.

בכתבה ששודרה לפני שבוע, פורסם תיעוד מצלמה נסתרת בו נשמעה ש' בת ה-4 בוכה וסופגת צעקות במהלך שהותה עם המטפלת. אמה של הילדה, שדמית הר זהב, המתגוררת ביישוב בשרון סיפרה לכאן חדשות כי הילדה "התחילה להחביא אוכל בחדר ואכלה רק בהיחבא. היא התאפקה במשך שעות לשירותים עד שהיה בורח לה, כי זה מה שהיא התרגלה". 

בשיחת דיבוב עם הילדה, היא סיפרה לאם כי "רציתי רק לאכול והיא אמרה אין ארוחת ערב, והיא הרביצה לי שתי פעמים". לדברי האם, המטפלת טענה כי ביום בו תועדה הילדה בוכה, היא הגיעה נסערת מן הגן.

האם הגישה תלונה במשטרה, אולם קצין חוקר הודיע לה כי בתום בדיקה, התיק נסגר. לדבריה נאמר לה עוד כי "התנהלותה לא הייתה נקיית כפיים". בתגובה של המשטרה לכתבה נמסר כי "לאחר בחינת הממצאים לא נמצא בשלב זה חשד לביצוע עבירה פלילית". האם הוסיפה: "אנחנו הורים מעורבים. אם זה קרה לי זה יכול לקרות לכל אחד אחר".

הפופולריים