ניסיון חיסול בבאר שבע: קרובו של עד המדינה טל קורקוס נפצע בינוני

ניסיון חיסול: קרוב לעד מדינה נפצע בינוני בב"ש
האיש, קרוב משפחה של עד המדינה שחוסל בשנה שעברה, נורה בפלג גופו התחתון ופונה לבית החולים סורוקה בעיר. צפו בתיעוד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת ניסיון החיסול בבאר שבע
צילום: צילום: תיעוד מבצעי מד"א

קרוב משפחה של עד המדינה טל קורקוס, שחוסל בחודש יוני האחרון, נפצע היום (רביעי) באורח בינוני בניסיון חיסול בבאר שבע. האיש, כבן 50, נורה מאופנוע חולף ברחוב ז'בוטינסקי בעיר ונפגע בפלג גופו התחתון.

תיעוד: ניסיון החיסול בבאר שבע


צוות מגן דוד אדום, שהוזעק לזירת הירי מעט אחרי 13:00, העניק לאיש טיפול רפואי ופינה אותו לבית החולים סורוקה במצב בינוני. למקום הוקפצו גם שוטרים, שהחלו לחקור את נסיבות האירוע.

עד המדינה טל קורקוס חוסל בשנה שעברה בפיצוץ מכוניתו באשקלון. קורקוס היה עבריין המקורב ליניב (ניבי) זגורי, אחד מראשי ארגוני הפשיעה הגדולים בישראל, אך בשלב מסוים "חצה את הקווים" והעיד נגדו. כחודשיים לפני שחוסל, נשלח לקורקוס סרטון איום ובו נראה אלמוני יורה באקדח כמה כדורים על תמונתו של עד המדינה.

לפני כחודש וחצי הודיעה המשטרה כי הצליחה לפענח את החיסול של קורקוס ושל אלישע סבח,  והתירה לפרסם כי העבריינים הבכירים ניב זגורי ומיכאל מור נעצרו בחשד למעורבות במעשה, ביחד עם ארבעה חשודים נוספים.

כבר בתחילת החקירה העריכו במשטרה כי רציחותיהם של קורקוס ושל סבח היו קשורות האחת לשנייה, משום ששניהם העידו בעבר נגד זגורי ונגד חברים נוספים בארגונו. ממצאי החקירה העלו כי בשלב מסוים, חברו הארגונים של זגורי ושל מור כדי לחסל את שני העדים.

הפופולריים