עורך דינו של הדורס מעכו: "המשפחה נפגעה מקביעת המשטרה כי זה פיגוע"

"המשפחה נפגעה מקביעת המשטרה כי מדובר בפיגוע"
עו"ד עאדל דבאח אומר כי המשפחה משרתת את המדינה וכי אי אפשר לדעת באיזה מצב נפשי היה הנהג בעת ביצוע העבירה ומה גרם לביצועה. מעצרו של הדורס הוארך בעשרה ימים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת פיגוע הדריסה בעכו
צילום: צילום: איחוד הצלה

עאדל דבאח, עורך דינו של הנהג החשוד שדרס ופצע אתמול בעכו ארבעה בני אדם, אומר היום (שני) כי משפחת הנהג נפגעה מהקביעה המהירה של המשטרה כי מדובר באירוע על רקע ביטחוני. "מדובר במשפחה שמשרתת ושירתה את המדינה. הקביעות האלה פוגעות במשפחה", אמר דבאח.

הוא ציין כי בני המשפחה מגנים את האירוע. "אנחנו מגנים כל אירוע מהסוג הזה, גם אם הוא על רקע פלילי ולא רק על רקע ביטחוני. המשפחה הופתעה מאוד מהתנהגותו. הם בהלם ולא הצליחו להבין מה קרה ומה קורה".

עורך הדין עאדל דבאח הוסיף כי אי אפשר לדעת באיזה מצב נפשי היה שרוי הנהג, תושב שפרעם בן 26, בעת שביצע את הדריסה ומה הנסיבות שגרמו לביצוע העבירה. "אני מקווה שבסופו של יום נגיע לחקר האמת", אמר דבאח.

בית משפט השלום בחיפה האריך בעשרה ימים את מעצרו של הנהג. האיש, שזהותו אסורה בפרסום, מאושפז בבית החולים בנהריה והדיון התקיים בהיעדרו. אתמול בשעות הצהריים דרס החשוד ופצע באורח קל שוטר מג"ב, שני חיילי צה"ל ואזרח בן 51 סמוך לתחנת הרכבת בעכו. לוחם מג"ב וקצין צה"ל שהיו במקום ירו בו ופצעו אותו בינוני. לאחר החקירה הראשונית, העריכה המשטרה כי מדובר בפיגוע. 

הפופולריים