נאור ציון נחקר במשטרה בחשד שתקף אדם: "הגנה עצמית"

נאור ציון נחקר בחשד לתקיפת אדם: "הגנה עצמית"
הקומיקאי טוען כי נפל קורבן לפרובוקציה מתוכננת: "הוא התקרב אליי ואמר שהוא 'יפוצץ אותי', אז הדפתי אותו"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נאור ציון
צילום: צילום: משה שי, פלאש 90

הקומיקאי נאור ציון נחקר הבוקר (שני) במשטרה בחשד שתקף אדם שביקש להצטלם איתו, ופצע אותו קל. הוא שוחרר בתום חקריתו בתנאים מגבילים.

ציון פרסם הודעה מטעמו, בה הוא טוען כי דווקא הוא זה שהותקף על ידי אותו אדם, וכי בסך הכל הגן על עצמו. "אתמול בשעה 20:20 בערך הלכתי בקניון רמת אביב, ולפתע ניגש אליי אדם שנראה מן היישוב לגמרי", נמסר בהודעה.

"הוא אמר לי: 'נאור ציון, נפוצץ אותך יא בן זונה מאניק, נפוצץ לך את הצורה'. הייתי בהלם ולא האמנתי למה ששמעתי. חשבתי שאני הוזה", המשיכה ההודעה. "ניגשתי אליו חזרה לשאול מה אמר, ואם שמעתי נכון. כשהגעתי אליו, הוא המשיך בשלו, הצמיד ראשו אליי ואמר שהוא יפוצץ אותי".

עוד נאמר מטעמו של נאור כי "אמרתי לו שיתבייש לדבר ככה ושיפוצץ אם הוא כזה אמיץ. הוא המשיך לקלל אותי, דחף, וכשהרגשתי שהוא עומד לעבור איתי את הגבול, הדפתי אותו לאחור במכה מתוך צורך להגן על עצמי, ואז הוא התחיל להתבכיין לכל מיני אנשים שתקפתי אותו ולנסות לאסוף עדים".

לדברי נאור, "הגיע הזמן שמישהו ישים גבול לפרובוקטורים אלימים שמסתובים ברחובות וחושבים שהם יכולים לעשות ככל העולה על רוחם. הרגשתי שאני חייב לפעול במקרה הזה, שהיה חריג".

הפופולריים