אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי חשוד בעבירות מין בעשרות נערות

אביה של עדי ביטי חשוד בעבירות מין בקטינות
רונן ביטי, בן 48, נעצר בחשד שהטריד בנות 16-13 במשך שנים. במשטרה מעריכים כי חשיפת שמו תוביל למתלוננות נוספות. אישתו ליאת: "חור שחור. עדי חזקה מאוד"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רונן ביטי בהארכת מעצרו
צילום: צילום: שרון עידן

רונן ביטי, אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי, חשוד בעבירות מין כלפי עשרות נערות - כך התיר לפרסם היום (שלישי) בית משפט השלום בראשון לציון, לבקשת המשפחה. ביטי, בן 48 מאזור השרון, נעצר בחשד למעשים מגונים, ניסיון בעילת קטינה, הטרדה, איומים ושיבוש הליכי חקירה. ארבע נערות הגישו תלונה נגד ביטי, ובמשטרה מעריכים שישנן נפגעות נוספות שיתלוננו לאחר חשיפת שמו. מעצרו הוארך בשישה ימים. 

חומר הראיות נגד ביטי חזק מאוד ומעיד על עשרות מקרים לאורך זמן ממושך, ובהן התכתבויות בעלות אופי מיני מובהק, הכוללות הצעות ממשיות לנערות בנות 16-13. על פי החשד, מדובר בפגיעות משמעותיות בנערות רבות מכל רחבי הארץ, בנסיבות שונות, שהתרחשו כבר לפני שנים. להערכת המשטרה, בשנתיים האחרונות חלה עליית מדרגה, וביתר שאת בחודשים האחרונים.

על פי החשד, ניהל ביטי קבוצת ווטסאפ של מעריצי בתו, שם איתר מספרי טלפון של נערות בנות 13 עד 16 ושלח להן מסרונים בעלי אופי מיני. הוריה של אחת הנערות, בת 13, גילו תכתובת ארוכה בעלת תוכן מיני בינה ובין ביטי והתלוננו במשטרה. בחקירה הסמויה שנפתחה התגלו 17 מקרים דומים בהם התכתב האב עם המעריצות. על פי החשד, נהג במשך כמה שנים להבטיח למעריצות הטבות שונות. 

גורמים במשטרה אמרו כי טענת ביטי, שלפיה ייתכן שהתחזו בשמו דרך אותן קבוצות או באתרים שונים, היא "מגוחכת". המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו ב-13 ימים נוספים, אולם בית המשפט הסכים להאריך עד יום ראשון הקרוב. ביטי נחקר רק יום אחד מתוך שמונה בהם היה עצור.

עורך דינו של ביטי, אסף דוק, אמר כי מדובר על תלונה שנולדה מסכסוך עם אחת ממשתתפות הקבוצה שהוסרה על ידי האב. "אני סמוך ובטוח שבית המשפט יראה זאת בעצמו״, אמר.


לטענת החשוד, הסוהרים פוגעים בו ומתייחסים אליו "נורא". אישתו, ליאת ביטי, אמרה היום בבית המשפט: "לא מעדכנים אותנו בכלום, חור שחור. עדי חזקה מאוד וכל המשפחה. רונן בעל לב ענק, איש יקר ומיוחד. הוא לא עשה שום דבר מהמיוחס לו". 

עם חשיפת שמו של אביה, פרסמה עדי ביטי בחשבון האינסטגרם שלה מכתב בכתב ידה: "בימים האחרונים אני ומשפחתי נמצאים בסערת רגשות. החלטתי לבקש להסיר את צו איסור הפרסום ולשתף אתכם במה שאני עוברת כי לי, עדי ביטי, אין מה להסתיר. עבדתי מאוד קשה להגיע לאן שהגעתי".

הפופולריים