האב של הזמר המפורסם יישאר במעצר, במשטרה מעריכים: נשים נוספות יתלוננו

הערכה: תלונות נוספות יוגשו נגד אביו של הזמר
האב החשוד בהטרדה מינית וביצוע מעשים מגונים בצעירה יישאר במעצר עד הערב. שמו אסור עדיין לפרסום, אך במשטרה סבורים כי לאחר שייחשף יעלו מקרים נוספים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
החשוד מובא להארכת מעצר
צילום:

בית משפט השלום בחדרה האריך הבוקר (רביעי) עד השעה 19:00 את מעצרו של אביו של הזמר המפורסם, החשוד בהטרדה מינית וביצוע מעשה מגונה בצעירה בת 20. כמו כן, בית המשפט אסר לפרסם את שמו, למרות שהמשטרה מעריכה שחשיפת השם יוביל לתלונות של נשים נוספות. המשטרה החליטה לערער על ההחלטה לבית המשפט המחוזי.

אביו של הזמר מגיע לדיון בהארכת מעצרו:


עורך דינו של החשוד ניר זנו מסר בתום הדיון: "הוא נחקר בלי שהתייעץ עם עורך דין, מבלי שדיבר איתי מילה. בתום החקירה בגלל שהיה משוכנע שאין דבר, כשהיה מופתע שרוצים לעצור אותו הוא יצר איתי קשר. בית המשפט קבע שהחשדות ברף הנמוך ביותר. נשיקה בלחי, נשיקה על המצח נגיעה בברך. אני לא חושב שיש תקדים לכך שבאירוע כזה, שבסוף אותו מקרה הבחורה נתנה לו את מספר הטלפון שלה, מגיעה בקשת מעצר של חמישה ימים".

החשוד, תושב אור עקיבא בן 67, נעצר אתמול בחשד לביצוע מעשים מגונים בצעירה בזמן שנסעו יחד ברכבו. לאחר המעשה, הצעירה נמלטה מהרכב והגישה נגדו תלונה במשטרה. מדובר באדם המוכר מפרשיית מין קודמת שעוררה הדים רבים.

החשוד שוחרר לפני כשנה מהכלא, שם נשא מאסר של שנתיים מאסר בגין שורה של עבירות מין. הוא הורשע, במסגרת הסדר טיעון, בעבירות מין בשתי נערות ואישה. בין השאר, הודה והורשע בהבאת אדם לידי מעשה זנות, ניצול קטינים לזנות שיבוש מהלכי משפט והשמדת ראיה.

הפופולריים