הותר לפרסום: דני ביטון, אביו של הזמר אייל גולן, הוא החשוד בהטרדה מינית

דני ביטון אביו של אייל גולן חשוד בהטרדה מינית
בית משפט המחוזי בחיפה דחה את ערעור המשטרה להאריך את מעצרו ושלח אותו למעצר בית עד יום שני - שנה לאחר שסיים לרצות שנתיים מאסר בגין עבירות מין. על פי החשד ביצע גם מעשים מגונים בצעירה שלקח טרמפ
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דני ביטון בבית המשפט 2013
צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

הותר לפרסום כי דני ביטון, אביו של הזמר אייל גולן, הוא החשוד בהטרדה מינית ובביצוע מעשה מגונה בצעירה שלקח אותה טרמפ במכוניתו. בית משפט המחוזי בחיפה התיר היום (רביעי) לפרסם את שמו. במשטרה מעריכים כי עם פרסום שמו של ביטון, יתלוננו נשים נוספות על מעשים דומים שביצע לכאורה.

בית המשפט דחה את ערעור המשטרה על החלטת בית משפט השלום בחדרה להאריך את מעצרו של ביטון בכמה ימים נוספים והותיר אותה על כנה. ביטון ישלח למעצר בית עד יום שני, לאחר שיפקיד ערבות עצמית בסך של 3,000 שקלים. 


ביטון, תושב אור עקיבא בן 67, נעצר אתמול בחשד לביצוע מעשים מגונים בצעירה בזמן שנסעו יחד ברכבו. לאחר המעשה, הצעירה נמלטה מהרכב והגישה נגדו תלונה במשטרה. מדובר באדם המוכר מפרשיית מין קודמת שעוררה הדים רבים.

לפני כשנה שוחרר דני ביטון מהכלא, לאחר שנשא עונש מאסר של שנתיים מאסר בגין שורה של עבירות מין. הוא הורשע, במסגרת הסדר טיעון, בעבירות מין בשתי נערות ואישה. בין השאר, הודה והורשע בהבאת אדם לידי מעשה זנות, ניצול קטינים לזנות שיבוש מהלכי משפט והשמדת ראיה.

הפופולריים