בגלל ויכוח על מוזיקה: שלף חרב ודקר למוות את אביו החורג

בגלל ויכוח על מוזיקה: דקר למוות את אביו החורג
פרקליטות מחוז צפון הגישה כתב אישום בגין הריגה נגד יבגני סמרסקי בן ה-27. ויכוח בינו לבין בעלה של אמו, יורי כושר, גלש לאלימות פיזית ולדקירות - שהסתיימו במותו של אביו החורג
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אוסף החרבות של הנאשם
צילום: צילום: דוברות המשטרה

פרקליטות מחוז צפון הגישה היום (שישי) כתב אישום נגד יבגני סמרסקי, בן 27 תושב יקנעם, בגין הריגת  בעלה של אמו, יורי כושר, בחודש שעבר. מחקירת המשטרה עלה כי הגורם לדקירה הוא ריב שפרץ בין השניים על עוצמת המוזיקה שהשמיע כושר.

הריב גלש לאלימות פיזית ובסופו שלף סמרסקי חרב שהייתה ברשותו ודקר את כושר שתי דקירות באזור החזה. הנאשם, שהבחין בדם הרב שניגר מאביו החורג, ביקש מאמו להזעיק עזרה ולקרוא למד"א. במקביל, ניסה לסייע לקורבן בכוחות עצמו.

כושר בן ה-53 פונה במצב אנוש לבית החולים רמב"ם בחיפה, שם נקבע מותו. מחקירת המשטרה עלה כי השניים נהגו לשתות לשכרה ולעיתים קרובות התפתחו ביניהם ריבים, המגיעים לכדי צעקות ואלימות.

כושריורי כושר (צילום: באדיבות המשפחה)

לפני חודשיים  נרצחה אישה בקרית עקרון, ככל הנראה על ידי בנה. האם נמצאה כשהיא מחוסרת הכרה ועל פלג גופה העליון סימני אלימות. על פי החשד, הצעיר רצח את אמו ונמלט מן הדירה. הוא נתפס כעבור שעה קלה בכניסה לאשדוד לאחר מצוד משטרתי, בין היתר בעזרת מסוק.

הפופולריים