בן 28 מעפולה נעצר בחשד שניסה לרצוח את נהג האוטובוס בעיר

בן 28 מעפולה חשוד בניסיון רצח נהג האוטובוס
המשטרה מבקשת להאריך את מעצרו של החשוד בעשרה ימים. שמעון גבאי בן ה-62 עדיין מאושפז, והבוקר שב להכרה. מאז הוא מנסה לשחזר את התקיפה - "לא מבין למה". מצבו מוגדר בינוני-קשה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נהג האוטובוס שהותקף
צילום:

המשטרה עצרה היום (חמישי) גבר בן 28, תושב עפולה, בחשד שאתמול ניסה לרצוח את נהג האוטובוס בעיר. במשטרה חושדים כי תקף את הנהג בחפץ חד וגרם לו לחבלות חמורות, ומבקשים להאריך את מעצרו בעשרה ימים.

עורך דינו של החשוד, ניזאר עבוד, המייצג אותו מטעם הסניגוריה הציבורית, אמר כי מרשו מכחיש את המיוחס לו מכל וכל. הוא טוען כי אין לו קשר לאירוע וכי לא היה ליד האוטובוס.

נהג האוטובוס, שמעון גבאי בן ה-62, חזר הבוקר להכרה מלאה. הוא מאושפז ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים רמב"ם בחיפה והתחיל לתקשר עם משפחתו ולנסות לשחזר את התקיפה. מצבו עדיין מוגדר בינוני עד קשה.


"אני לא מוצא סיבה", שיחזר גבאי את האירוע. "לא דיברתי איתם בכלל. הם עלו ותקפו". הנהג הסביר שחשב שמדובר בפיגוע ולא באירוע פלילי, מאחר שכלל לא דיבר עם התוקפים. "זה יכול היה להיגמר באסון גדול, לא יודע איך הצליחו לעצור את האוטובוס. לא הייתי בהכרה".

גבאי נדקר אתמול במהלך נסיעה, איבד שליטה והתנגש בכלי רכב. חובשים ופרמדיקים שהגיעו למקום פינו אותו, כשהוא דקור בפלג גופו העליון. שני בני אדם נוספים נפצעו באורח קל.

בתו של שמעון גבאי


מחברת סופרבוס נמסר כי מעבר למה שנמסר על ידי המשטרה ומד״א, אין בידי החברה מידע נוסף על האירוע בעפולה. ״נסיבות המקרה נבדקות על ידי המשטרה ואנו ממתינים לממצאיה. אנו שמחים שלא נפגעו נוסעים ומייחלים להחלמתו המהירה והמלאה של הנהג", נמסר.

בעקבות המקרה נהגי החברות סופרבוס ואגד תעבורה השביתו הבוקר למשך שעה אחת את כל קווי השירות של החברות. הנהגים אומרים כי לא יסכימו שחיי נהגי התחבורה הציבורית יופקרו. לדבריהם, כך נראית המציאות כשכל הגורמים מסירים אחריות.

הפופולריים