חשד לרצח: אותרה גופתו של היהלומן בוריס בוטראשווילי שנעדר מאז שלשום כשעליה סימני אלימות

רצח היהלומן: "הובל ליער באקדח שלוף - ונרצח"
החשוד ברצח הוא יאיר בנימינוב, בן 49 תושב מודיעין שנעצר שלשום ואתמול הוארך מעצרו בשבוע. בנימינוב הוביל לפנות בוקר את חוקרי המשטרה אל הגופה, לאחר שלפי החקירה בוטראשווילי הגיע לפגישה עסקית עימו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בוריס בוטראשווילי
צילום:

ביער מודיעין אותרה הלילה (שישי) גופתו של היהלומן בוריס בוטראשווילי מלוד, בן 56, שנעדר מאז שלשום, ועליה סימני אלימות. היום הותר לפרסם כי החשוד ברצח הוא יאיר בנימינוב, בן 49 ממודיעין שנעצר שלשום בחשד למעורבות בהיעלמותו של בוטראשווילי, ואתמול האריך בית משפט השלום בראשון לציון את מעצרו בשבוע. בנימינוב הוביל לפנות בוקר את חוקרי המשטרה אל הגופה, לאחר שלפי החקירה בוטראשווילי הגיע לפגישה עסקית עימו.

בוטראשווילי, אב לארבעה, נראה בפעם האחרונה בצומת שילת ומאז נעלמו עקבותיו. הוא החזיק ברשותו תיק עם יהלומים בשווי של חצי מיליון שקלים, עימו הגיע לפגישה עם החשוד. משפחתו של בוטראשווילי הגישה תלונה במשטרה במהלך שעות הצהריים ביום חמישי על העלמותו ועל כך שנקשר איתו נותק לחלוטין. כוחות גדולים של משטרה ומתנדבים ואף קרובי משפחה שהגיעו מחוץ לארץ חיפשו אחריו באזור יער בן שמן ויער מודיעין.

על פי החשד, בוטראשווילי הוביל את המנוח ברכבו ליער מודיעין כשאקדח שלוף מכוון אליו. שם הוא נורה מטווח קצר כתוצאה ממנה מת במקום. מיד לאחר מכן נקברה גופתו תחת צמחיה סבוכה, ובנימינוב הצית את הרכב בנסיון להשמיד ראיות. מכשיר הטלפון של בוטראשווילי אוכן בזירת הרצח. במשטרה נחקרת כעת השאלה האם יש מעורבים נוספים שידעו על תכנון הרצח של בוטראשווילי.

הפופולריים