הטיחה את התינוקת על מזרן: סייעת חשודה ברצח בת שנה בפתח תקווה

סייעת חשודה ברצח תינוקת בת שנה בפתח תקווה
מצלמה בגן תיעדה את הסייעת, תושבת ארעית בת 23 מאוקראינה, סוחבת את התינוקת יסמין וינטה, מטיחה אותה במזרן, זורקת עליה שמיכה ונשכבת עליה - עד שנחנקה למוות. מעצרה הוארך והוגשה הצהרת תובע לקראת כתב אישום
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הפעוטה יסמין וינטה
צילום:

תושבת ארעית, בת 23 מאוקראינה, שהועסקה כסייעת בגן בפתח תקווה חשודה ברצח פעוטה בת שנה לפני כשלושה שבועות, כך עולה מממצאי חקירת המשטרה שהתפרסמו היום (רביעי). לפי החשד, הסייעת ביצעה את הרצח בעת שהשכיבה את הפעוטה המנוחה יסמין וינטה ופעוט נוסף לישון, בגן "מאשה והדוב" ברחוב הפורצים בעיר.

מהחקירה עולה כי למרות שעל גוף הפעוטה לא נמצאו סימני אלימות, החשודה הטיחה את יסמין על מזרן, זרקה עליה שמיכה, נשכבה עליה, וצפתה במכשיר הסלולר שלה עד שמתה. פרטי המקרה התגלו בעזרת מצלמת וידיאו שהייתה בגן, והצוות המקצועי לא ידע שהיא עובדת.

מצלמת הגן מתעדת את הסייעת החשודה סוחבת את הפעוטה ביד אחת והולכת עמה כשהיא תלויה באוויר, ומשליכה אותה בחוזקה לעבר הקרקע כשפניה נחבטות במזרן. לאחר מכן, הסייעת סחבה פעוט נוסף, והשכיבה אותו לצד הקורבן.

אחרי שהשכיבה את הפעוטות זו לצד זה, לקחה הסייעת שמיכה, זרקה אותה על הפעוטות באופן שכיסה את כל גופם ואז נשכבה עליהם עם פלג גופה העליון. כאשר הפעוטה המנוחה החלה לזוז, הפכה אותה הסייעת פעם נוספת, כיסתה אותה ונשכבה עליה בחוזקה עד שחדלה לנוע. החשד הוא כי הסייעת גרמה למותה של התינוקת בחנק. 

מהמשטרה נמסר כי צפייה ממושכת בסרטוני האבטחה העלו עוד למעלה מעשרה מקרים, בהם נראתה הסייעת החשודה וסייעת נוספת בגן, תושבת ארעית מרוסיה, מפעילות כוח על הפעוטות במקום.
הסייעת הנוספת ומנהלת הגן, תושבת פתח תקווה בת 50, נעצרו בתחילת החקירה ושוחררו בתנאים מגבילים. מעצרה של הסייעת החשודה ברצח הוארך מעת לעת.

היום הוארך מעצרה של החשודה בחמישה ימים נוספים. במהלך הדיון בהארכת מעצרה הוגשה בעניינה של הסייעת הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדה כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

הפופולריים