שש שנים אחרי רצח בעלה: פדיה קדיס נדקרה למוות ביפו

6 שנים אחרי רצח בעלה: פדיה נדקרה למוות ביפו
המשטרה עצרה שני חשודים ברצח זמן קצר לאחר מציאת גופת קדיס בת ה-52 בביתה ברחוב אוהב ישראל ביפו. בעלה, גבי קדיס, היה מנהיג הקהילה הנוצרית האורתודוקסית, ונרצח ב-2012 בתהלוכת חג המולד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת האירוע ביפו
צילום:

פדיה קדיס בת ה-52 היא האישה שגופתה נמצאה אמש (חמישי) בבית ברחוב אוהב ישראל ביפו, עם סימני דקירה. קדיס היא אלמנתו של גבי קדיס, ראש הקהילה הנוצרית אורתודוקסית שנרצח לפני כשש שנים בתהלוכת חג המולד על ידי אדם המחופש כסנטה קלאוס. המשטרה עצרה שני חשודים ברצח פדיה, וצו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה. בנה של קדיס היה אמור להתחתן ביום ראשון הקרוב.


פרמדיקים של מד"א מצאו אתמול את פדיה קדיס, ללא רוח חיים והבחינו כי היא נדקרה בפלג גופה העליון. חובש רפואת חירום במד"א רן מנוסיס סיפר: "בדירה שכבה אישה כבת 50 כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם סימני אלימות בפלג גופה העליון. ביצענו בה מספר בדיקות רפואיות אך היא הייתה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותה".

בעלה, גבי קדיס, נרצח לפני שש שנים בתהלוכת חג המולד. פדיה קדיס

סגן ניצב אסף אלמוג, קצין אגף החקירות והמודיעין במרחב יפתח, אמר: "פתחנו בחקירה, שמצביע על אירוע על רקע פלילי. עצרנו חשוד במעשה זמן קצר לאחר מציאת גופת האישה. בשלב זה לא ניתן למסור פרטים על החשוד".

הפופולריים