חשד לאלימות בגן ילדים נוסף בפתח תקווה: גננת עוכבה לחקירה

חשד לאלימות בעוד גן בפ"ת: גננת עוכבה לחקירה
על פי החשד, הגננת בת ה-49 שמתגוררת ביישוב בשומרון תקפה פעוטה כבת שלוש, גררה אותה משערה וגרמה לה לחבלות. בסיום חקירתה היא שוחררה למעצר בית
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גן ילדים (ארכיון)
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

המשטרה עיכבה אתמול (שני) לחקירה גננת בת 49 מיישוב בשומרון, בחשד שתקפה פעוטה בגן ילדים שבו היא עובדת בפתח תקווה. על פי החשד, הגננת גררה את הפעוטה, כבת שלוש, משערה וגרמה לה לחבלות. בסיום החקירה שוחררה הגננת למעצר בית.

אמש פורסם בחדשות הערב תיעוד, שבו נראית הגננת הראשית של גן הילדים בפתח תקווה שבו סייעת מחצה למוות את הפעוטה יסמין וינטה. הגננת פתחה משפחתון חדש צמוד למקום כמה שבועות לאחר האסון. 

פקח שהגיע למקום טען כי אין בכוחו לעשות דבר בנידון, שכן מספר הילדים אינו מאפשר לו להתערב. מעיריית פתח תקווה נמסר כי אין בסמכותה לאכוף על גן פרטי, וכי העניין נתון למשרד הרווחה. במשרד הרווחה נמסר כי הנושא בטיפול מול רשויות האכיפה.

בראשית השבוע הגישה פרקליטות מחוז מרכז לבית המשפט השלום בפתח תקווה כתב אישום נגד שלוש סייעות בגן ילדים בפתח תקווה, בגין תקיפה והתעללות בפעוטות. הסייעות - ויקטוריה קובטקו, קטרינה קיריליוק ופולינה זבגורודני - מואשמות בריבוי עבירות של תקיפת קטין או חסר ישע על ידי אחראי והתעללות בקטין או חסר ישע. 

הפופולריים