אביו של הנאשם במעורבות ברצח בדומא: "הוא עבר שינוי"

אב הנאשם במעורבות ברצח בדומא: "הוא עבר שינוי"
אביו של הקטין אמר לכאן חדשות כי הקטין, "שראה את העולם בצורה קיצונית", עבר מהפך תודעתי והוא מבחין במורכבויות. לדבריו, הוא יצר קשרים טובים עם בני מיעוטים שפגש בכלא
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
צילום:

אביו של הקטין הנאשם בפרשת הרצח בדומא אמר אתמול (חמישי) לכאן חדשות כי בנו עבר תהליך שינוי אמיתי בכלא. בעקבות ההחלטה לשחרר את הקטין למעצר בית אמר האב: " אנחנו מרגישים שקיבלנו את הבן שלנו בחזרה. הוא מרגיש הרבה יותר טוב, ושמעט מן הצדק יצא האור". אמש ערערה הפרקליטות על ההחלטה.

האב סיפר שהקטין, אז ילד בגיל 15-16, "ראה את העולם בצורה מאוד קיצונית, שחור-לבן". דבריו, היום הוא "רואה את העולם בצורה הרבה יותר אופטימית היום, באופן פרדוקסאלי". הוא הוסיף כי הקטין הצליח ליצור קשרים טובים "לא רק יהודים, גם בני מיעוטים שהיו איתו בכלא. הוא הצליח ליצור איתם קשרים אנושיים טובים ובריאים".

הפרקליטות ערערה על שחרור הקטין, שיצא ממעצר אחרי יותר משנתיים וחצי. לפי הפרקליטות, על אף החלטת בית המשפט המחוזי קיימת בתיק תשתית ראייתית להרשעה, ולמרות הזמן שחלף מאז האירועים, נותרה מסוכנותו של הנאשם בעינה.

חוסיין דוואבשה, סב המשפחה, הגיב לאחר ההחלטה: "אני מרגיש כמו ביום ששרפו את הבת שלי, החתן שלי והנכד שלי. לא יודע איך אבשר לאחמד, האח שנשאר בחיים, את הבשורה. נלך לעליון".

הפופולריים