תקיפת הנערה ברמת בית שמש: נעצר חשוד נוסף

תקיפת הנערה ברמת בית שמש: נעצר חשוד נוסף
תושב המקום בן 27 חשוד באיומים, בתקיפה הגורמת חבלה של ממש ובהתנהגות העלולה להפר את שלום הציבור. הנערה לכאן חדשות: "הם אנשים משוגעים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מתיעוד התקיפה בבית שמש
צילום:

המשטרה עצרה הלילה (רביעי) חשוד שני בתקיפת הנערה בת 16 בבית שמש – תושב רמת בית שמש כבן 27. הוא נעצר בביתו והוא חשוד באיומים, בתקיפה הגורמת חבלה של ממש ובהתנהגות העלולה להפר את שלום הציבור.

בריאיון לכאן חדשות שחזרה אמש הנערה, יוצאת בשאלה מבית דתי, את התקיפה. "לא ידעתי מה יקרה. לא ידעתי מה הם יכולים לעשות לי כי הם אנשים משוגעים", אמרה הצעירה והוסיפה כי "זה פחד שאי אפשר להסביר אותו".

אמש התקיימה הפגנה בבית שמש נגד ה"כפייה החרדית" בעיר. תושבת העיר שהפגינה, התלוננה כי "המשטרה לא עושה הרבה בעניין". היא טענה כי "אם הייתה יד כבדה נגדם ובית המשפט היה הולך איתם בדרך יותר חזקה, הכל היה נראה אחרת".


ביום ראשון הותקפה הנערה ברחוב ריב"ל בעיר בידי עשרות חרדים, לאחר שלטענתם הסתובבה ברחוב בלבוש לא צנוע. היא חלפה ברחוב, וכאשר הבחינו בה החרדים החלו לצעוק לעברה ולאחר מכן חצו בריצה את הכביש ורדפו אחריה.

בסרטון שהופץ מהאירוע, נראית הנערה, לבושה בחצאית וחולצה ארוכה כשהיא נמלטת מן המקום בבהלה. היא לא הגישה תלונה למשטרה, אך בעקבות תלונה שהגיש אחד התושבים, פתחה המשטרה בחקירת המקרה.

הפופולריים