"עשה להם מעשים מגונים קשים": עדות קרוב משפחה של תלמיד שהתלונן על הרב נתנאל דרעי

עדות בפרשת הרב החשוד בעבירות מין בתלמידיו
אחד מבני הקהילה שעזב אותה לפני זמן לא רב העיד בפני כאן חדשות: כל שבוע יש מצטיין שהוזמן אליו הביתה, כנראה בו הוא ביצע את המעשים; הוא היה אומר להם "אם תספרו מה שקרה כל הקללות האלה יבואו עליכם" • עורכי דינו של דרעי: "מדובר בעלילה חמורה, הרב ישוחרר בקרוב"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הרב נתנאל דרעי החשוד בעבירות מין בתלמידיו, 18.11.20
צילום:

פרשת הרב החשוד בעבירות מין בתלמידיו: "הוא עשה להם מעשים מגונים מאוד קשים:" כך נשמע מ', בן משפחתו של אחד הצעירים שהגיש תלונה נגד הרב נתנאל דרעי, בהקלטות שנחשפו לראשונה היום (רביעי) בתוכנית "ערב ערב" בכאן 11.

מ' מתייחס לקהילת הרב דרעי, ואומר: " למה לא באים לחקור את הכת? אנשים שם שבויים ומסכנים. מה שקורה שם זה מלחמת עולם .יש דין רודף וזה יכול להוביל לרצח שם. אנשים שם עם רצח בעיניים. נשים בעצמן יכולות לרצוח שם". עוד מציין מ': "השיטות שלו היו לקרב אליו בכך שאמר להם שהוא המנהיג העליון, ורק על פיו יישק דבר. הוא עודד הלשנות אחד על השני".

אחד מבני הקהילה שעזב אותה לפני זמן לא רב, העיד גם הוא, בפני כאן חדשות, על השיטות שבהן נהג הרב לבצע את עבירות המין: "יש לו שיעור שבו הוא בוחר כל שבוע תלמיד מצטיין. מי שזוכה במצטיין השבוע, הוא מזמין אותו לשבת אליו הביתה . אחד שהוא הזמין אותו הביתה בו הוא ביצע כנראה את המעשים. הוא היה לוקח אותם אליו הביתה ואומר להם – 'בספרים האלה יש קללות, נידויים וחרמות. אם תספרו מה שקרה כל הקללות האלה יבואו עליכם'".

עורכי דינו של דרעי, שרון נהרי וזאב לקט, הכחישו את הטענות המופנות כלפיו. "התלונות הוגשו על-ידי שניים מתלמידי הרב שסולקו מהישיבה, ושבוטלה חתונתם עם בנות הרב מטעמים חמורים ביותר", מסרו. "מדובר בעלילה חמורה והרב ישוחרר בקרוב". 

הפופולריים