תיעוד: שוטרים שהוזעקו לטפל בתלונה על רעש מכים את אחד המעורבים

תיעוד: שוטרים שהוזעקו לאירוע מכים אדם ברחוב
שוטרים שהגיעו אמש לבדוק תלונה על רעש בחיפה, ריססו גז מדמיע על אזרחים. המשטרה: "כשכוח שהגיע למקום ביקש מהנוכחים להתפזר, הוא נתקל בהשלכת בקבוקי זכוכית לעברם ובהפרת סדר"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שוטר מכה מפגין בחיפה
צילום: בלי

המשטרה הוזעקה אמש (חמישי) לטפל בתלונות על רעש בשכונת הדר בחיפה. כשהמשטרה הגיעה, אזרחים התלוננו כי השוטרים ריססו עליהם גז מדמיע. אחד העדים לאירוע אמר: "היו שדיברו באופן לא ראוי כלפי השוטרים ואחד מהם דפק על ניידת, אך הגז רוסס לעבר כאלו שלא היו מעורבים". איש לא נעצר בסיום האירוע. 

מהמשטרה נמסר: "בשעות האחרונות מופץ ברשתות החברתיות תיעוד חלקי מפעילות אכיפה שבוצעה אמש בשכונת הדר בחיפה, תוך עיוות מוחלט של פרטי המקרה וניסיון הצגתו כאכיפה בהקשר של הפגנה, שעה שמדובר בטיפול מקצועי שהתמקד בקומץ אנשים שבחרו לחסום ציר תנועה בעיר ולפגוע בסדר הציבורי, תוך סיכון השוטרים.

"נדגיש כי אמש סמוך לחצות התקבל דיווח בדבר חבורה הצועקת ברחוב, מבעירה קרטונים וחוסמת את ציר התנועה, לרבות חסימת מעבר של אמבולנס וכבאית, כאשר כוח משטרה ופיקוח עירוני שהגיע למקום ביקש מהנוכחים להתפזר, אולם נתקלו בהתנגדות קשה, לרבות השלכת בקבוקי זכוכית לעברם ואי השמעות להנחיות לצד גידופים והפרת הסדר הציבורי במקום, ולפיכך נאלצו להדוף אותם באמצעות תרסיס פלפל, בהתאם לצורך המבצעי".

הפופולריים