סירבה להזדהות, נאזקה - ושוחררה: מקרה נוסף של מעצר תועד בחוף בת"א

סירבה להזדהות ושוחררה: מקרה נוסף של מעצר בחוף
אישה נאזקה לאחר שככל הנראה סירבה להזדהות. בסוף היא שוחררה במקום. במשטרה פרסמו את תיעוד המקרה ממצלמת הגוף של השוטרים ומסרו: "צר לנו שיש מי שבוחר להפר את החוק, עושה פרובקציות במכוון ומנסה להכשיל את האכיפה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אישה שסירבה להזדהות בים בתל אביב נאזקת ונעצרת 11.10.20
צילום: -

מקרה נוסף של מעצר בחוף הים בתל אביב פורסם אתמול (שבת) ברשתות החברתיות, ובו נראית אישה שנאזקה לאחר שככל הנראה סירבה להזדהות. בסוף היא שוחררה במקום. המקרה התרחש אתמול בחוף הדולפינריום ותגובת המשטרה לאירוע טרם התקבלה.

במשטרה פרסמו תיעוד של האירוע ממצלמת הגוף של השוטרים ומסרו: "שוב מדובר בתיעוד חלקי במיוחד של פעולת אכיפה שבוצעה כחוק, כפי שגם ניתן לראות במצלמות הגוף. שוטרים הבחינו אתמול באישה השוהה בחוף הים בניגוד לתקנות. האישה סירבה להזדהות שוב ושוב כשעוכבה חרף בקשותיהם, וניסתה להכשיל את האכיפה במכוון ולכן עוכבה תחילה. משאזהרות השוטרת לא הואילו, היא נאלצה לעוצרה בגין התנהגותה הפסולה לצורך זיהוי והשלמת האכיפה.

"רק כשנעצרה היא הסכימה להזדהות, אז נרשם לה דוח כחוק בגין ההפרות והיא שוחררה לדרכה. צר לנו שיש מי שבוחר להפר את החוק ובמקום לשאת בתוצאות מעשיו, מתעלם מהוראות השוטרים עושה פרובקציות במכוון ומנסה להכשיל את האכיפה המבוצעת כחוק בכל הארץ למען בריאות הציבור".


ביום שישי פורסם ברשתות תיעוד של צעירה אזוקה בחוף היום בתל אביב, לאחר שהפרה את הנחיות הקורונה וסירבה להזדהות בפני השוטר. הצעירה ניסתה לעזוב את החוף למרות הפצרותיו של השוטר שתזדהה בפיו. מתיעוד מצלמת הגוף של השוטר, שפורסם לראשונה בכאן חדשות לאחר ביקורת ברשתות החברתיות, עולה שהצעירה נאזקה רק לאחר שהמשיכה להתעלם מאזהרות השוטר שיעצור אותה. 

הפופולריים