אחיה של הנדקרת: "חתך לה את הפנים מול בנם הבוכה"

אחיה של הנדקרת: "חתך לה את הפנים מול בנם"
אחיה של בת ה-31 ממצפה רמון תיאר בפוסט בפייסבוק את התקיפה בערב החג. בנוסף, קרא לציבור לקחת חלק בהפגנה שתתקיים היום בתל אביב במחאה על אלימות נגד נשים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ש', נדקרה על ידי בעלה במצפה רמון בערב ראה"ש, 18.09.20
צילום: צילום: באדיבות המשפחה

החשד לניסיון רצח במצפה רמון: אחיה של האישה שבעלה חשוד כי דקר אותה בביתם בערב ראש השנה, פרסם אמש (שני) פוסט בפייסבוק בו תיאר את פרטי האירוע הקשה. בפוסט קרא האח לציבור לקחת חלק בהפגנה שתתקיים היום בתל אביב במחאה על אלימות נגד נשים.

"גיסי לשעבר ניסה לרצוח את אחותי הקטנה בעודה מחזיקה את בנם הפעוט בן השנה וחצי בחיקה", כתב האח. "הוא תקף אותה באכזריות רבה עם מערוך וסכין מטבח שנייה לפני שיצאה מהבית. ריסק לה את הלסת והעיף לה את כל השיניים מהפה", הוסיף.

האח כתב כי "לאחר מכן הוא התחיל לשחוט אותה כמו שרק רואים בסרטים. כל זה תוך כדי שאחותי מדברת עם ההורים בטלפון ורק מתחננת שיעזוב אותה ויתן לה ללכת - אך כלום לא עזר". הוא הוסיף כי גיסו "חתך לה את הפנים היפות, חתך לה את האוזן, שבר לה את העצמות בידיים ובחזה. כל זה מול בנם ששרוע בדם ובוכה".

אתמול פורסם בכאן רשת ב שלניסיון הרצח קדמה "סולחה" בין המשפחות. בחודש אוגוסט הגישה הנדקרת תלונה במשטרה על אלימות מצד בעלה, שנסגרה בשל חוסר ראיות. לאחר התקיפה המשפחות של בני הזוג קיימו מפגש שבו החליטו על שלום בית, בין השאר כדי לשמור על מקום עבודתו של הבעל - שעבד כמהנדס - וכדי שלא לפגוע בשמו הטוב.

אביה של הנדקרת: "זה היה בית סוהר בשבילה"

אביה של הנדקרת סיפר אתמול לכאן רשת ב על שיחת הטלפון עם בתו, רגעים לפי ניסיון הרצח: "הבת שלי התקשרה ואמרה 'אבא הוא הורג אותי'. שמעתי שלוש צעקות והטלפון נפל לה מהיד". בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן תיאר האב כי בהמשך שמע גם את הצרחות של נכדו, בן שנה וחצי בלבד: "הבגדים שלו היו מלאים בדם, צריך להיות חיה כדי לעשות דבר כזה". 

האזינו לריאיון המלא עם אביה של הנדקרת בכאן רשת ב

עוד ציין האב כי לפני שנה וחצי בתו הגישה תלונה למשטרה נגד החשוד על אלימות: "הוא נעצר במשך יומיים ואחר כך הם עשו שלום הבית". בעוד שהוא חשב שיחסיה של בתו עם בן זוגה טובים, שכניהם גילו לו דברים אחרים: "הם סיפרו שזה היה בית סוהר בשבילה, אם הייתי יודע לא הייתי משאיר אותה אפילו דקה אחת שם".

בצאת החג הוארך מעצרו של הבעל החשוד בחמישה ימים. בית החולים סורוקה בבאר שבע מסר כי חל שיפור נוסף חל במצבה של הנדקרת, שאושפזה ביום שישי במצב קשה. היא נותקה ממכונת ההנשמה ושוחחה עם הוריה.

הפופולריים