החשד לניסיון רצח במצפה רמון - אביה של הנדקרת: "היא צעקה 'הוא לא נותן לי ללכת'"

אבי הנדקרת: "היא צעקה 'הוא לא נותן לי ללכת'"
שכנם של בני הזוג סיפר: "צעקתי 'אל תהרוג אותה, הוא המשיך בשלו'" • מצבה של האישה שנדקרה על פי החשד על ידי בעלה ממשיך להיות קשה, בן הזוג שותק בחקירה. הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בצאת החג • לפני כשנה וחצי הוגשה נגד הגבר תלונה על אלימות במשפחה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חשד לניסיון רצח אישה בידי בעלה במצפה רמון 18.09.20
צילום:

נחשפים מימדי הזוועה במצפה רמון: אביה של האישה שנדקרה על פי החשד על ידי בן זוגה סיפר הערב (שבת) כי בתו התקשרה אליו דקות ספורות לפני האירוע. "היא צעקה 'נמאס לי, אני עוזבת! הוא מרביץ לי, הוא לא נותן לי ללכת, הצילו'", סיפר האב.

תושבת מצפה רמון שנדקרה אמש בביתה נותחה הלילה בבית החולים סורוקה בבאר שבע. מבית החולים נמסר כי מצבה קשה ויציב, והיא מאושפזת ביחידה לטיפול נמרץ, מורדמת ומונשמת. בעלה, כבן 45, נעצר ונחקר בחשד לניסיון רצח. שכנם של בני הזוג סיפר: "הצצתי דרך החלון וראיתי את הבחור אוחז סכין ומערוך, צרחתי עליו 'אל תהרוג אותה'".

השכן, שלמה בן ארוש, המשיך: ״צרחתי עליו, 'תפתח את הדלת, אל תהרוג אותה, אל תהרוג אותה'. והוא המשיך בשלו".

החשוד שומר על זכות השתיקה בחקירתו. בצאת החג הוא יובא לדיון בבית המשפט. בנם של בני הזוג, פעוט כבן שנה וחצי, הועבר להשגחת השכנים בליווי גורמי רווחה.

פרמדיק מד"א עומר אלמכאוי סיפר אמש: "כשהגענו לרחוב הייתה המולה רבה, שוטרים שהיו במקום ושכנים הובילו אותנו לתוך הדירה. הפצועה שכבה בהכרה מעורפלת עם פציעות בגופה. הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים שכלל עצירת דימומים, מתן תרופות והנשמה ופינינו אותה למסוק מד"א שפינה אותה לבית החולים במצב קשה ולא יציב".

 

בני הזוג התגוררו במצפה רמון במשך כמה חודשים. לפני כשנה וחצי הוגשה נגד הגבר תלונה על אלימות במשפחה. 

יו"ר נעמת חגית פאר אמרה אתמול בעקבות המקרה: "הסגר עלול להיות גזר דין מוות לנשים הסובלות מאלימות. הלחצים הנפשיים המתווספים למצוקה הכלכלית הם כמו חבית חומר נפץ הממתינה להתפוצץ בקרב משפחות הסובלות מאלימות ביומיום ולעתים לא רק בקרבן. מאות אלפי נשים בישראל סובלות כיום מאלימות בביתן - הקורונה לא מזניקה רק את גרף התחלואה אלא גם את גרף האלימות. אני שבה וקוראת לממשלת ישראל לעבות את המערך הסוציאלי, קל וחומר בימי הסגר, להקל בביורוקרטיה ולהעביר פעם אחת ולתמיד את התקציבים למאבק באלימות שהובטחו לפני שנים. זה פיקוח נפש של ממש".

הפופולריים