שוטר תועד משליך שקית זבל על מתפרעים בבני ברק

שוטר תועד משליך שקית זבל על מתפרעים בבני ברק
חרדים שמחו על פעילות המשטרה באזור השליכו חפצים ושקיות אשפה על ניידת ועל השוטרים • המשטרה: האירוע המצולם חריג והתנהגות השוטר אינה עולה בקנה אחד עם הנורמות והערכים המצופים משוטר בארגון –הנושא ייבדק ויטופל בהתאם
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שוטר משליך אשפה על מפגין חרדי 14.9.2020
צילום:

חרדים שמחו על פעילות המשטרה לאכיפת הנחיות משרד הבריאות בבני ברק התעמתו אמש (ראשון) עם שוטרים. במהלך העימותים תועדו המוחים כשהם משליכים חפצים מכל הבא ליד לעבר ניידת משטרה ובהמשך נראה אחד השוטרים מרים שקית שקית זבל מלאה מהכביש ומטיח אותה בכמה מהמוחים שעמדו לצדו, שכשהוא פוגע בהם. מהתיעוד עולה כי השקית הושלכה, ככל הנראה, לכיוונו קודם לכן על ידי המתפרעים. 


השוטרים הגיעו למקום בעקבות דיווחים שונים על התקהלויות של אנשים. החרדים טענו לאלימות מצד השוטרים במקום וקראו להם להסתלק. "לכו לגרמניה", נשמע אחד מהם צועק ואחר פגע בשוטר עם שקית זבל.

גורמים במשטרה אומרים שמדובר בהמון זועם שתקף את השוטרים מכל הבא ליד.

ממשטרת ישראל נמסר: "המשטרה הוזעקה למקום על מנת לאכוף התקהלות אסורה של מאות בניגוד לחוק. שוטרים שהגיעו למקום הורו למתקהלים להתפזר ונתקלו בסירוב של חלק ניכר מהם שגידפו אותם, צעקו לעבר השוטרים 'תחזרו לגרמניה', והשליכו לעבר השוטרים שקיות אשפה, עגלות סופר, ביצים ועוד ואף גרמו נזק לניידת. השוטרים שהיו במקום נאלצו להזעיק סיוע להפסקת ההתפרעות ולפיזור ההתקהלות. למרות האמור, האירוע המצולם חריג והתנהגות השוטר אינה עולה בקנה אחד עם הנורמות והערכים המצופים משוטר בארגון. ועל כן הנושא ייבדק ויטופל בהתאם". 

הפופולריים