כרמל מעודה מבקשת הקלות במעצר הבית: סנגורה – המסוכנות שלה פחתה

כרמל מעודה מבקשת הקלות במעצר הבית
סנגורה אמר בדיון: המסוכנות שלה פחתה אך אין בו התייחסות להקלה בתנאים • הוא הוסיף כי היא ביקשה לצאת לעבודה אך המעסיק חזר בו • אחד ההורים לסנגור: "הנה המפלצת"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כרמל מעודה
צילום: מתוך הפייסבוק

בבית המשפט המחוזי בלוד מתקיים היום (שלישי) דיון בעניינה של כרמל מעודה, הגננת המואשמת בהתעללות בילדים, בבקשתה לשנות את תנאי מעצר הבית שלה. סניגוריה של מעודה אמרו כי התסקיר לגביה קובע הפחתה במסוכנות שלה, אך אין בו התייחסות לבקשה להקל בתנאיה ולהרחיב את שעות ההתאווררות. הם ביקשו לדחות ב-10 ימים את הדיון בנושא. אחד ההורים התפרץ בדיון ואמר לסנגור: "בנו לא נוהגים בכבוד, הנה המפלצת פה בכבודה ובעצמה". 

סנגורה של מעודה אמר כי "המבקשת נמצאת במעצר בית מלא כמעט שנה ללא הפרת תנאים מצידה. לא יכולה להיות מחלוקת שמדובר בחלוף זמן משמעותי, והיעדר הפרות נקודת האיזון צריכה לסטות לכיוון חירותה והסרת המגבלות הקשות בהן היא נתונה. הגשנו בקשה לאפשר לה לצאת לעבודה. בשל העבודה שהמעסיק חשש מהעסק שלו וגם מחייו הוא חזר בו. המבקשת נותרה ללא מקום עבודה". 

בחודש יולי האחרון פוצצו המגעים להשגת הסדר בתיק. בפרקליטות סבורים כי אין מדובר במשפט ארוך אלא בהקרנת הסרטונים המתעדים התעללות וניהול הדיון סביבם. מטעם מעודה ביקשו כי יתנהל הליך גישור כמו בתיקים פליליים אחרים, אך כאמור הדבר לא צלח. 

הפופולריים