החשד לאונס באילת: כתב אישום יוגש גם נגד שני החשודים הבגירים מחדרה

החשד לאונס באילת: גם 2 החשודים הבגירים יואשמו
המשטרה תגיש הצהרת תובע ובקשה להאריך את מעצרם של בני ה-27 מחדרה. אחד מהם - איסי רפאלוב, שמו של חברו אסור בפרסום. ארבעה חשודים יואשמו מחר באונס, האחרים בסיוע, קשירת קשר לפשע ואי דיווח
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הים האדום אילת - מלון 20.08.20
צילום: עידן שם טוב

החשד לאונס באילת:  המשטרה תגיש היום (שלישי) הצהרות תובע ובקשה להאריך עד מחר את מעצרם של שניים מארבעת החשודים המרכזיים, בני 27 מחדרה. אחד מהם, איסי רפאלוב. שמו של חברו אסור בפרסום. מחר יוגשו כתבי האישום. מסתמן כי הכתבי אישום יכללו 10 או 11 מתוך 14 חשודים שנעצרו. לפחות ארבעה מהם יואשמו באונס, האחרים בסיוע, קשירת קשר לפשע ואי דיווח.

בית המשפט המחוזי בבאר שבע קיבל אתמול את ערעור המשטרה והותיר במעצר שני קטינים, אחים תאומים החשודים במעורבות באונס הקטינה. כתב האישום נגדם יוגש ביום רביעי ומעצרם הוארך בשלושה ימים.

בתוך כך, מפרטי חקירת המקרה שעלו היום בדיון בבית המשפט, עלה כי גברים התחלפו בחדר בו בוצע המעשה וסימסו לאחרים שיבואו. עוד אמר נציג המשטרה כי הגברים אנסו בזה אחר זה את הנערה כשהם מודעים למצבה.

ביום חמישי הודיעה המשטרה כי פיענחה את אונס הקטינה באילת והגיעה לכל החשודים המעורבים באירוע. בסך הכל אותרו 17 חשודים, מהם נעצרו 14 – ארבעה מתוכם בגירים. מעצרם של 10 מהם הוארך והיתר שוחררו בתנאים מגבילים. כתבי אישום בפרשה צפוים להיות מוגשים השבוע. עדותה של הקורבן נמצאה מהימנה ונמצאו לה חיזוקים ראייתים.

הפופולריים