החשד לאונס קבוצתי באילת: שני קטינים יישארו במעצר

החשד לאונס באילת: שני קטינים יישארו במעצר
כתב אישום נגדם יוגש ביום רביעי ומעצרם הוארך בשלושה ימים. מפרטי חקירת המקרה עלה בדיון בבית המשפט כי גברים התחלפו בחדר בו בוצע האונס על פי החשד וסימסו לאחרים שיבואו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מלון הים האדום באילת, 20.08.20
צילום: צילום: כאן חדשות

החשד לאונס קבוצתי באילת: בית המשפט המחוזי בבאר שבע קיבל היום (שני) את ערעור המשטרה והותיר במעצר שני קטינים, אחים תאומים החשודים במעורבות באונס הקטינה. כתב האישום נגדם יוגש ביום רביעי ומעצרם הוארך בשלושה ימים.

בתוך כך, מפרטי חקירת המקרה שעלו היום בדיון בבית המשפט, עלה כי גברים התחלפו בחדר בו בוצע המעשה וסימסו לאחרים שיבואו. עוד אמר נציג המשטרה כי הגברים אנסו בזה אחר זה את הנערה כשהם מודעים למצבה.

אתמול הודיעה המשטרה כי חמישה נערים ובגיר יואשמו במעורבות במעשה ויוגשו נגדם הצהרות תובע. כמו כן, המשטרה תבקש להאריך את מעצרם בחמישה ימים. שני החשודים בני ה-27 יובאו לדיון בהארכת מעצרם ביום שלישי. צוות החקירה עדכן את הנערה בהתקדמות בחקירה.

ביום חמישי הודיעה המשטרה כי פיענחה את אונס הקטינה באילת והגיעה לכל החשודים המעורבים באירוע. בסך הכל אותרו 17 חשודים, מהם נעצרו 14 – ארבעה מתוכם בגירים. מעצרם של 10 מהם הוארך והיתר שוחררו בתנאים מגבילים. כתבי אישום בפרשה צפוים להיות מוגשים השבוע. עדותה של הקורבן נמצאה מהימנה ונמצאו לה חיזוקים ראייתים.

הפופולריים