החשד לאונס הקבוצתי באילת: העובדת הבכירה במלון נעצרה

החשד לאונס באילת: עובדת בית המלון נעצרה
מהחקירה עולה כי הנערה מסרה עדות מהימנה ומחוזקת בראיות • שבעה נערים נוספים עוכבו לחקירה בחשד למעורבות בפרשה • עורכת הדין של הקטינה בריאיון לכאן רשת ב: נחושה לעשות מה שצריך כדי שהאמת תצא לאור
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סרטון שצולם בשעת האונס באילת
צילום: צילום מסך

החשד לאונס קבוצתי באילת: המשטרה עצרה היום (ראשון) עובדת בכירה בבית המלון שבו על פי החשד נאנסה הקטינה. מוקדם יותר עיכבה המשטרה את העובדת לחקירה. היא לא שיתפה פעולה בחקירתה ושמרה על זכות השתיקה. העובדת חשודה בשיבוש חקירה ואי-מניעת פשע. מחקירת הנערה עולה כי היא מסרה עדות מהימנה המחוזקת בראיות. עוד עולה מהחקירה כי האונס התרחש זמן ממושך.

כמו כן, שבעה נערים נוספים בני 17 עוכבו היום לחקירה בחשד למעורבות באונס הקטינה. חקירתם מצטרפת למעצר של שני נערים בני 17 אתמול, ולשני חשודים בגירים שנעצרו בשבוע שעבר. בית משפט השלום באשקלון האריך בחמישה ימים את מעצרו של החשוד המרכזי בפרשה, איסי רפאלוב בן ה-27 מחדרה. מעצרם של שני הנערים שנעצרו אתמול הוארך בשלושה ימים. גורם המעורה בחקירה אמר אמש כי באירוע יש מספר דו-ספרתי של חשודים בדרגות מעורבות שונות. 

עו"ד שני מורן שמייצגת את הנערה, אמרה הבוקר בריאיון לתוכנית קלמן-ליברמן בכאן רשת ב כי "היא שיתפה פעולה באופן מלא עם החקירה ומוכנה לעימות עם החשודים. היא נחושה לעשות כל מה שצריך כדי שהאמת תצא לאור".

האזינו לריאיון עם שני מורן בכאן רשת ב

עורכת הדין אמרה כי הנערה לא הכירה את הגברים לפני האירוע, אך הוסיפה כי יש ביכולתה לזהות אותם. "היא תעמוד בעימות", אמרה מורן. ביחס לפרסומים שלפיהם הוצבה אבטחה סביב ביתה של הנערה בשל הסערה ברשתות החברתיות היא אמרה: "אנחנו לא מכירים אבטחה סביב ביתה. היא לא קיבלה איומים".

"אנחנו מבינים שהיו סרטונים לאירוע, היו התכתבויות שפורסמו ברשת על ידי סקרנים לכאורה, אנחנו מקווים שסרטונים כאלה לא יופצו", הוסיפה מורן. 

ביחס להשתלשלות האירועים באותו ערב אמרה עורכת הדין: "היא לא הובאה למלון בכוח או באמתלת שווא, אך קשה להאמין שאירוע תמים הסתיים כך. אנחנו מבינים שהייתה הצטרפות של אנשים שהבינו שהתרחש אירוע. גם המשטרה בעצמה עדיין מנסה לברר איך הגיעו האנשים שהגיעו. המספר 30 זה לא מספר שהגיע ממנה".

אמש הפגינו מאות בני אדם בכמה מוקדים ברחבי הארץ. בארגון "לא שותקות", שאירגן את ההפגנות, מסרו כי "הגינוי של האונס הוא מובן מאליו ואנושי, אך עד שלא ייעשה מעשה חד ואמיתי נגד תרבות האונס, האלימות ואירועי הרצח - לא נשתוק".

הפופולריים