הוארך מעצרו של סגן מנהל מחלקה בעיריית אילת שחשוד בקבלת שוחד

הוארך מעצר בכיר בעיריית אילת שחשוד בקבלת שוחד
בדיון בבימ"ש השלום בבאר שבע נאמר כי הוא ומנהל המחלקה פעלו כך כדי להטות מכרזים בתחום האבטחה • נציג המשטרה: "בכל מקום שאנחנו נוגעים בו מתפשטת זרוע חדשה בעירייה עצמה לעוד תחומים ונושאים" • סניגורו של סגן המנהל: "הוא מכחיש את כל הטענות ואין לו קשר לשוחד. לטענתו הוא נעצר רק כדי שיפליל את מנהלו ואחרים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בית משפט - תמונה כללית
צילום: צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

בית משפט השלום בבאר שבע דן היום (שלישי) בהארכת מעצרם של שני בכירים בעיריית אילת שחשודים בקבלת שוחד וטובות הנאה במסגרת תפקידם, כדי להטות מכרזים בתחום האבטחה. מעצרו של סגן מנהל מחלקה בעירייה הוארך עד ליום ראשון. לטענת סניגורו: "הוא מכחיש את כל הטענות ואין לו קשר לשוחד. לטענתו הוא נעצר רק כדי שיפליל את מנהלו ואחרים".

בנוסף למנהלים בעירייה, בהמשך היום יובא להארכת מעצר גם בעל חברת אבטחה שחשוד שנתן לשניים שוחד כדי לקבל מכרזים. נציג המשטרה אמר בדיון כי מדובר בפרשיית שוחד חמורה מאוד, והוסיף כי "זו חקירה סבוכה שלצערי בכל מקום שאנחנו נוגעים בו מתפשטת זרוע חדשה בעירייה עצמה לעוד תחומים ונושאים. יש המון מעורבים נוספים שצריכים להיחקר.

עורך דינו של אחד ממנהלי המחלקה טען כי הוא "נורמטיבי לחלוטין", וציין ש"התנהלות היחידה החוקרת מגיעה להפרת חוק ופגיעה בזכויות החשוד. החשוד במעצר לא חוקי. הוא עוכב אתמול בשעה 12:00, נציג המשטרה הגיע היום ב-14:20 לבית המשפט".

המשטרה עיכבה אתמול לחקירה שישה עובדים בעירייה בהם בכירים בחשד שקיבלו שוחד. מהמשטרה נמסר כי בתום חקירה סמויה שהתנהלה כמה חודשים, נאספו נגדם ראיות שמעלות חשד לקבלת השוחד במסגרת תפקידם. שלושה מהחשודים שוחררו אתמול לביתם בתנאים מגבילים.

הפופולריים