הדיון בפרסום הסרטון נגד בנה של בן ארי: הסיתו נגדו, לא יודעת איך זה ייגמר

ליאת בן ארי: הפעילה הסיתה נגד בני
מדובר בדיון בעניין הסרטון שבו נראה צעיר תוקף שוטר, ונטען באופן שקרי כי מדובר בבנה של המשנה לפרקליט המדינה. "האירוע הזה ערער את שלוות נפשי ושל בני משפחתי", אמרה בן ארי. השופט החליט כי על הפעילה אורלי לב למחוק כל פרסום של סרטון זה או אחר הקושר את הפרסום לבנה של בן ארי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ליאת בן ארי
צילום: צילום: מארק ישראל סלם, פלאש 90

בבית משפט השלום בראשון לציון התנהל היום (רביעי) דיון בעניין צו הטרדה מאיימת נגד אורלי לב, פעילה שהפיצה סרטון שבו נראה צעיר תוקף שוטר, ונטען באופן שקרי כי מדובר בבנה של המשנה לפרקליט המדינה ליאת בן ארי. השופט בדיון, מנחם מזרחי, החליט כי על הפעילה למחוק כל פרסום, גם עתידי, של סרטון זה או אחר הקושר את הפרסום לבנה של בן ארי. "המשיבה תעשה ככל יכולתה הטכנית לעשות כן. המבקש יעקוב אחר ביצוע התחייבותה".

בן ארי, שמשמשת גם כתובעת במשפטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, אמרה: "האירוע הזה ערער את שלוות נפשי ושל בני משפחתי. הפעילה הסיתה נגדו. הבן שלי קיבל איומים בעקבות זה. אי אפשר לתת לאנשים לפעול כך, אני לא יודעת איך זה ייגמר".

בן ארי הוסיפה: "זה שאומרים שאורלי לב תמת לב זה לא משכנע. היא משמיצה את בני, התלוננה נגדו במשטרה. לבן שלי אין שום קשר. אני עובדת ציבור שמנסה לעשות עבודתי כראוי". לב הסבירה: "הגענו להפגנה בתום לב. לא הגענו כדי לפגוע. הגיע בחור שעמד קרוב, כחמישה מטרים מאיתנו, ולא הפסיק לומר אל תקללו את אמא שלי".

הפופולריים