אין עדות לתאונה, האב נחקר באזהרה: פרטים חדשים על מציאת הילד הפצוע בכביש 6

פציעת הילד בכביש 6: אין עדות לתאונה
במשטרה בודקים כיוונים נוספים לסיבת פציעת חמודי מראר בן ה-8 מג'לג'וליה. האב: "הוא בן 8 אבל כמו בן 3, לא מודע לסכנות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חמודי מראר, בן ה-8 מג'לג'וליה שנמצא פצוע בשולי כביש 6 ב-2 באוגוסט 2020
צילום: -

פרטים חדשים על האירוע בו נמצא אמש (ראשון) הילד בן השמונה מג'לג'וליה מוטל בשולי בכביש 6 כשהוא פצוע קשה. במשטרה עדיין לא התברר אם הילד, חמודי מראר בן ה-8, נפצע בתאונת דרכים ונבדקים כיוונים נוספים שהובילו לפציעתו של הילד. בוחני התנועה שהגיעו היום למקום בו נמצא הילד בכביש 6 לא מצאו סימנים בכביש המעידים על תאונת דרכים שאירעה במקום. 

אביו של הילד נחקר היום באזהרה במשטרה, ככל הנראה בנוגע לרשלנות שהובילה לכך שהילד עזב את ביתו מבלי שהאב הבחין בכך. במקום לא קיימות מצלמות דרך של כביש 6, כך שאין תיעוד למה שאירע. הפירצה בגדר שממנה עבר הילד סמוכה לביתו בתוך חורש צמוד לכביש.

מצבו של הילד מוסיף להיות קשה והוא מאושפז במחלקה לטיפול נמרץ ילדים בבית החולים שיבא בתל השומר. אביו של הילד, שנמצא בבית החולים, מספר כי הוא שיחק אתמול עם חבריו באופניים ופתאום נעלם. הוא חיפש אותו במשך חצי שעה וסיפר שהוא נוהג להיעלם לעיתים קרובות.

"הוא חמוד, שובב קצת. יש לו תסמונת דאון", סיפר האב. "הוא בן 8 אבל כמו בן 3. לא מודע לסכנות", הוסיף האב. "כל השכונה מכירה ואוהבת אותו. הוא שיחק עם אחים שלו על האופניים ופתאום נעלם להם. רצתי לחפש אותו. הוא היה לבד. הנהג פגע בו וברח. מה שעזר לו היה מישהו מאחורה, כנראה מהצבא. טיפלו בו, אחרת הוא היה מת. היה נס שם".

חלימה מראר, אימו של מוחמד חמודי, סיפרה: "אמרתי כביש 6? הבן שלי מת. אבל זה נס מאלוהים. אני לא נותנת לו להיות לבד דקה. אם אני רוצה להיכנס לשירותים, יש מישהו שמשגיח עליו. התעצבנתי על מה שאומרת המשטרה. זו תאונת דרכים".

הפופולריים