התבשרה שיקירה נפטר - והכתה עובדים בבית החולים

התבשרה שיקירה נפטר - והכתה עובדים בביה"ח
"הוציאה זעם": בת משפחה של נער בן 18 שנפטר חנקה והכתה עובדים בבית החולים בנהריה עם קבלת הבשורה. תלונה הוגשה במשטרה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
המרכז הרפואי לגליל, בית החולים נהריה | צילום: המרכז הרפואי לגליל
צילום: צילום: המרכז הרפואי לגליל

מקרה חמור של אלימות בבית החולים בנהריה: בת משפחה של נער בן 18 שנפטר בבית החולים תקפה במכות וקללות חמישה אחים ואחיות, עובדי כוח עזר ואיש ביטחון אחרי שהתבשרה על מותו. בבית החולים מסרו היום (ראשון) כי "הנער סבל ממחלה קשה וטופל במקצועיות ובמסירות רבה על ידי הצוות המטפל במשך שבעה חודשים". תלונה הוגשה במשטרה.

המקרה אירע ביום חמישי האחרון. בבית החולים טוענים כי בין השאר היא חנקה עובדת כוח עזר, התנפלה באגרופים על אחד האחים ביחידה והיכתה את מתאמת ההשתלות של המרכז הרפואי, שהגיעה כדי לשאול את בני המשפחה אם יהיו מוכנים לתרום את קרניות עיניו של יקירם.

המתאמת, אישה בת 66, נזקקה לקבלת טיפול רפואי בחדר המיון אחרי שהתוקפת דחפה והטיחה אותה ברצפה. "זו חוויה קשה מאוד שאני לא מאחלת לאף אחד", אמרה המתאמת. "אפילו לא הספקתי לגשת למשפחה כדי לשאול את מה שרציתי. הייתי כמו עציץ עבורם שנמצא מאחורי הדלפק, והם הוציאו עליי את זעמם". לדבריה, "היה לי מזל גדול, מכיוון שאם הייתי נופלת שני סנטימטר הצידה, ראשי היה מוטח בדלפק, ולא בטוח שהייתי יכולה לדבר עכשיו".

מנהל המרכז הרפואי, ד"ר מסעד ברהום, אמר בתגובה כי "מדובר במקרה חמור ביותר. יש לנו אפס סובלנות למקרי אלימות נגד צוות מטפל. הצוותים שלנו עובדים בתנאים לא פשוטים ובתקופה קשה ביותר, וממשיכים לגלות מקצועיות ומסירות עד אין קץ. אני סמוך ובטוח שהמשטרה תדע למצות את הדין עם התוקפים".

הפופולריים