מאסר עולם ועוד שש שנים לחוסיין רחאל, שרצח את אחותו רנין

מאסר עולם ועוד שש שנים לרוצח רנין רחאל
חוסיין, תושב בית זרזיר, הורשע ברצח אחותו, חטיפתה ושריפת גופתה בינואר 2016. הוא ביצע את המעשה, כשרנין בת 19 בלבד, מאחר שלא היה מרוצה מכך שעזבה את בית משפחתם ומאורח חייה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תא כלא, בית סוהר
צילום: צילום: גילי יערי, פלאש 90

בית המשפט המחוזי בנצרת גזר היום (שלישי) מאסר עולם ועוד שש שנות מאסר על חוסיין רחאל מבית זרזיר, שהורשע ברצח אחותו רנין רחאל, חטיפתה ושריפת גופתה בינואר 2016. הוא ביצע את המעשה, כשרנין בת 19 בלבד, מאחר שלא היה מרוצה מכך שעזבה את בית משפחתם ומאורח חייה. 

בשנת 2015 החליטה רנין לעזוב את בית המשפחה יחד עם אחותה רנא, ולעבור להתגורר בנוף הגליל. כארבעה חודשים לפני הרצח הגיע חוסיין למרכז "רסקו בנוף הגליל" וביקש לדבר עם רנין, שחששה וניסתה להימלט ממנו. בתגובה האח שלף אקדח ודרך אותו בניסיון לאיים עליה, לבסוף הוא הצליח לפגוע בה באמצעות מכוניתו.

ביום הרצח, כשחוסיין מבוקש לחקירה ונמלט מהמשטרה, הוא הצליח לפגוש את רנין באזור הסמוך ליישוב משהד שבצפון. הוא אילץ אותה בכוח לעלות לרכבו ונסע לחורשה סמוך ליישוב חנתון, שם היכה אותה באמצעות פטיש 11 פעמים ורוצץ את גולגלתה. לאחר מכן הוא שפך עליה חומר דליק, הצית את גופתה ונמלט מהמקום. חוסיין נעצר חמישה ימים לאחר המעשה, בזמן שנסע באוטובוס בחיפה. 

הפופולריים