"הרגשתי מכה חזקה בצוואר": ניר סער שנדקר בהפגנה נגד נתניהו משחזר

"חשתי מכה בצוואר": המפגין שנדקר בדרום משחזר
פעיל בתנועת "הדגלים השחורים" נפצע קל לאחר שנדקר בצווארו • אביו סיפר: "אחד מהם פתח בריצה, הם ממש רצו ליצור מגע עם המפגינים, כלי חד בצוואר זה לא כדי להגיד שלום" • אימו הוסיפה: "הילדים בטראומה, הם מעולם לא היו כל כך מאוימים. זה בקלות יכול היה להסתיים אחרת"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דוקותיים בסלון עם איתי אשר | פרק 1: הולי מריה, טובה ספרנאי וסוויסה
צילום: כאן

הפגנות המחאה: בצומת שער הנגב נדקר הערב (שבת) מפגין מתנועת "הדגלים השחורים" ופצע אותו פצעים קלים בצווארו. בשיחה עם דב גיל-הר בכאן 11 סיפר המפגין, ניר סער, את שהתרחש: "הגיעו שני חבר'ה מהצומת ופשוט אחד העיף את השלטים והתחילו לדחוף באגרסיביות את חבר שלי שעמד עם שני ילדיו. היה בלגן, הלכתי לבדוק מה קורה עם הילד שלי שבכה. התחילו לזרום הרבה אנשים, 15 חבר'ה הקיפו אותנו, הרגשתי מכה חזקה בצוואר, הבנתי שקרה משהו. זה נראה כמו משהו מתוכנן". 


אביו של הפצוע, גבר בן 40, סיפר לכאן חדשות: "הגיעו שלוש מכוניות מכיוון שדרות, יצאו אנשים חמומי מוח שהתחילו לקלל: 'בני זונות, לקחתם אדמות'. התקשרתי למשטרה וביקשתי שישלחו ניידת כי המצב מסלים. אמרו לי שמפנים את הבקשה למוקד. ביקשתי שישלחו מייד והלכתי הביתה".

האב הוסיף כי במקום "נשארו הילדים שלי והנכד, בהפגנה היו משפחות וילדים. ניסו להרגיע את חמומי המוח, אמרו להם שיש כאן ילדים. הם החנו את הרכבים בצד, אחד מהם פתח בריצה, הם ממש רצו ליצור מגע עם המפגינים. כלי חד בצוואר זה לא כדי להגיד שלום, הוא ממש ניצל בנס. הוא היה עם אשתו, הבן ואחותו". אימו  של הפצוע הוסיפה: "הילדים ממש בטראומה, הם מעולם לא היו כל כך מאוימים. זה בקלות היה יכול להסתיים אחרת". מהמשטרה לא נמסרה תגובה לאירוע עד למועד פרסום הידיעה.

הפופולריים