הורים מהדרום נעצרו בחשד להתעללות חמורה בתינוק בן 3 חודשים

הורים מהדרום נעצרו בחשד להתעללות חמורה בתינוק
השניים נעצרו בעקבות דיווח מבית החולים ברזילי והועבר דיווח לגורמי הרווחה בעיר • מבדיקה רפואית עלה שהוא סובל מחבלות חמורות בכל גופו • מעצרם של ההורים הוארך עד ליום ראשון
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משטרה
צילום: צילום: דוברות המשטרה

המשטרה עצרה הורים מהדרום בחשד להתעללות חמורה בבנם, תינוק בן שלושה חודשים. מעצרם הוארך היום (שישי) עד ליום ראשון. בבדיקה רפואית עלה כי התינוק סובל מחבלות חמורות בכל חלקי גופו. ההורים נעצרו בעקבות דיווח מבית החולים ברזילי אודות החשד להתעללות. הם נחקרו בתחנת המשטרה בעיר והועבר דיווח לגורמי הרווחה. החקירה נמשכת.

עו"ד מיכאל בוסקילה שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את האב שחשוד בהתעללות בבנו: "האב מכחיש את החשדות, משתף פעולה עם החוקרים ומסר את גרסתו להשתלשלות האירועים. לשמחתנו מצבו של הילד טוב והוא צפוי להשתחרר מבית החולים".

עו"ד ישי נגר שמייצג את האם מסר: "האם מכחישה את החשדות ומסרה גרסה להשתלשלות האירועים. אנו ממתינים שהמשטרה תבדוק את את גירסתה ותסיים את החקירה בהקדם".

ההורים כבר נעצרו בחודש מאי בחשד להתעללות באותו תינוק בבדיקה בבית החולים לגבי מצבו התגלו פגיעות. אז הוארך מעצרם בכמה ימים ולבסוף הם שוחררו. לטענתם, הם הביאו אותו לקופת חולים לאחר שלא אכל ולא בכה מאז שנולד. לשניים יש עוד שלושה ילדים קטנים. האב הורשע בעבר בעבירות אלימות במשפחה והאם הורשעה בעבר בתקיפה.

הפופולריים