נהגו בפראות, התהפכו והפקירו צעירה - והורשעו

נהגו בפראות, התהפכו והפקירו צעירה - והורשעו
התאונה בצומת המוביל: שני בני דודים מכפר מנדא הורשעו בהמתה בקלות דעת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כלי רכב התהפכות
צילום: -

צעיר בן 23 ובן דודו הקטין מכפר מנדא הורשעו בעבירות של המתה בקלות דעת של צעירה בת 23 מקריית ביאליק והפקרתה בתאונת דרכים שהתרחשה בצומת המוביל בחודש יולי בשנה שעברה. על פי כתב האישום שהותר לפרסום היום (שני) הקטין נהג ברכב ובמהלך מרדף משטרתי אחריו התהפך עם רכבו בשדה סמוך לצומת. 

באותו יום, על פי כתב האישום, שהו הנאשמים בפאב "הצריף 69" בקריית חיים ושתו משקאות אלכוהוליים. לאחר הבילוי בפאב, נפגשו השניים עם חבריהם ביער קריית-אתא , ובהמשך יצר הצעיר קשר טלפוני עם הצעירה. עוד עולה כי במהלך שהייתם ביער המשיכו בני החבורה לצרוך משקאות משכרים ובסביבות השעה 08:40 ביקשה הצעירה מהצעיר שיסיע אותה לביתה. 

זמן קצר לאחר מכן, הנאשמים ביחד עם המנוחה נכנסו לרכב, כשהקטין התיישב במושב הנהג, על אף שאין לו רישיון לנהוג ברכב, בהסכמתו של בן דודו, בעל הרכב, שידע שאינו מורשה לנהיגה. 

בעודם עושים את נסיעתם, הבחינו הנאשמים בשוטרים שמורים להם לעצור בצד הדרך. הקטין נענה להוראות השוטרים ועצר את הרכב בצד הדרך, אך כעבור זמן, החלו הנאשמים בנסיעה מהירה וברחו מהמקום.

במהלך הנסיעה המופרזת וניסיון הבריחה מניידת המשטרה ובהגיעם סמוך לצומת המוביל, עקפו מימין שיירה של רכבים. הם פנו ימינה במהירות בלתי סבירה, עלו על אי תנועה ומעוצמת ההתנגשות הרכב התרומם באוויר והתהפך לתוך שדה סמוך. מותה של הצעירה נקבע במקום. כמה שניות לאחר התאונה, וביודעם כי הצעירה נפגעה, ברחו מהמקום.

הפופולריים