פרשת הכדורגלנים והקטינות | האיומים שספגה אחת הנערות: "יש לך 24 שעות לשנות את דעתך אחרת לא יהיו לך חיים"

האיום לאחת הנערות: "24 שעות לשנות את דעתך"
הקטינות המעורבות בפרשה ממשיכות לקבל איומים • אחת מהן סגרה את פרופיל האינסטגרם שלה בשל כך ומאז היא ובני משפחתה מוטרדים בטלפון • המשטרה בדקה את ההתכתבויות של הקטינות עם השחקנים וביניהן
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אוהדי מכבי תל אביב
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

פרשת הכדורגלנים והקטינות: הנערות ממשיכות לספוג איומים רבים בימים האחרונים ברשתות החברתיות, כך פורסם היום (שלישי) בחדשות הערב בכאן 11. הנערה שהעידה ביום ראשון במשטרה קיבלה באינסטגרם הודעה ובה נכתב: "כדאי לך לא להגיש תלונה במשטרה, יש לך 24 שעות לשנות את דעתך אחרת לא יהיו לך חיים". לאחר האיום חסמה הנערה את הפרופיל שלה ברשת החברתית ומאז היא ובני משפחתה מוטרדים מדי יום בטלפונים. במשטרה יבדקו את האיומים כלפי הנערות.


כמו כן, המשטרה בדקה את המכשירים הניידים של שתי הנערות כחלק מחקירת הפרשה. החוקרים בדקו את ההתכתבויות עם הכדורגלנים והשיחה בין הנערות לפני ואחרי המפגש המדובר.

היום העידה אחת הנערות במשטרה במשך כשמונה שעות. גורמים המעורים בחקירה מסרו שהנערה אמרה בעדותה כי לא התכתבה עם אף אחד מהכדורגלנים ולא הציגה להם תעודת זהות. עוד אמרה הנערה בחקירה "נוצלתי, אני עוברת מסע איומים ברשתות החברתיות". בנוסף, הנערה הציגה לחוקרים את האיומים שלכאורה קיבלה.

שרת הקליטה פנינה תמנו שטה הגיבה הערב לפרסום בכאן חדשות: "האיומים על קטינה שנמצאת בלב החקירות בפרשת הכדורגלנים, אינם מתקבלים על הדעת בשום צורה והמאיימים הם עבריינים שמהלכים אימים על עדה בעיצומה של חקירה. המשטרה חייבת לספק הגנה מלאה למתלוננות כך שיהיו מוגנות כל החקירה ולאחריה".

בתוך כך, עורך הדין עדי כרמלי המייצג את הכדורגלנים החשודים אמר היום כי אחד השחקנים צולם שלא בידיעתו על ידי הקטינה, שהעלתה את תמונתו לאינסטגרם. לדבריו, הכדורגלן דרש ממנה להסיר את התמונה מהרשת החברתית, אחרי שגילה שהתמונה הועלתה שלא בידיעתו. עורך הדין כרמלי אמר את הדברים בדיון בבקשת כאן חדשות ועיתון הארץ להסיר את צו איסור הפרסום על שמות השחקנים החשודים בבעילה אסורה בהסכמה. צו איסור הפרסום הוארך בינתיים עד להחלטה אחרת.

הפופולריים