פרשת הכדורגלנים והקטינות: חשד - אחד השחקנים מחק מהטלפון ראיות לקשר עם הצעירות

חשד: אחד משחקני מכבי ת"א מחק ראיות מהטלפון
הכדורגלנים, שהוצאו לחופשה, אמורים להיחקר בתחילת השבוע במשטרה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אוהדי מכבי תל אביב
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

פרשת הכדורגלנים והקטינות - פרסום ראשון: גורם המעורב בחקירת החשד לקיום יחסי מין בין כדורגלני מכבי תל אביב לקטינות, טוען כי אחד השחקנים מחק מהטלפון הנייד שלו עדויות לקשר עם הקטינות.  כך פורסם הערב בחדשות השבת בכאן 11. נסיבות המחיקה, לדברי הגורם, הן אישיות ולכאורה לא קשורות לחקירה. הערב הודיע מועדון מכבי תל אביב כי שני הכדורגלנים הוצאו לחופשה זמנית. 

המידע בדבר מחיקת העדויות הועבר למשטרה, והיא צפויה לבדוק אותו עם לקיחת הטלפונים מהשחקנים בחקירתם שצפויה השבוע. אם הדבר נכון, הרי שעל פניו עלול להתעורר חשד נוסף כלפי השחקן – שיבוש ראיות.

נוסף לחקירת שני השחקנים, השבוע צפויה המשטרה גם לגבות עדות משתי הקטינות המעורבות באירוע. השניים מכחישים כי ידעו שמדובר בקטינות. בתחילת השבוע הכדורגלנים אמורים להיחקר במשטרה.

עורכת דינה של אחת הנערות, עורכת הדין רומי קנבל, מסרה: "למרשתי נגרם נזק גדול מהעיסוק התקשורתי בפרשה, אנחנו סומכים על משטרת ישראל שתנהל את החקירה ברגישות המתחייבת. אנחנו מצרים על העיסוק הבלתי פוסק בפרשה באמצעות הצפת הרשתות החברתיות. ברור לחלוטין שהרבה מאוד מהעובדות ומהנתונים שמופצים ברשת הן אינן אמיתיות, אלה עובדות שהן מפוברקות ואני מציעה למי שנותן יד לכך לעצור ולהמתין לחקירה של משטרת ישראל. מדובר בנערות צעירות והרגישות היא מתבקשת בפרשה הזאת".

השתתף בהכנת הידיעה: יואב בורוביץ'

הפופולריים