נתי חדד הועבר מהכלא בתאילנד לישראל

נתי חדד הועבר מהכלא בתאילנד לישראל
חדד נכלא בתאילנד לאחר שהפעיל מרפאה לא חוקית. ימשיך לשאת את עונשו בכלא ניצן.
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נתי חדד לאחר שהגיע לבית הסוהר איילון 08.06.20
צילום: צילום: דוברות שב"ס

נתי חדד, שהיה כלוא בתאילנד, נחת הבוקר (שני) בישראל וימשיך לרצות את עונשו בבית הסוהר איילון. חדד, בן 36, נידון לארבע שנות מאסר על הפעלת מרפאה למטיילים שלא כחוק והחזקת תרופות בלא מרשם רופא. הוא נכלא בבנקוק לפני כשנתיים, ושוחרר לפני ארבעה ימים מבית הכלא בקוסומוי. 

בני משפחתו של חדד המתינו לו מחוץ לכלא ניצן עם שלטים המקבלים את פניו. אמו נורית אמרה: "שהחיינו. ליום הזה פיללתי. חיכיתי כמעט שלוש שנים בדם, יזע ודמעות. הוא עבר הרבה תלאות, לא חשבתי שהוא יישאר בחיים".

לפני הבאתו של חדד לשדה התעופה בבנגקוק הוא עבר בדיקת קורונה שיצאה שלילית. חדד עבר בדיקה נוספת עם הגעתו לכלא ניצן. צוות הליווי המיוחד שחזר מתאילנד ישהה בבידוד ביתי של 14 ימים לפני שישובו לעבודתם. 

חדד שוחרר ביום חמישי האחרון מבית הכלא בקוסומוי והגיע לבנגקוק במסגרת תהליך העברתו לישראל. לפני כשנה הגיש חדד את הבקשה, מדינת ישראל אישרה אותה ולאחרונה הצטרפה תאילנד ואישרה את ההעברה. לאחר שניתן האישור, פעלו האגף הקונסולרי במשרד החוץ , שגרירות ישראל בתאילנד, המחלקה הבין-לאומית בפרקליטות המדינה ושירות בתי הסוהר להעבירו ארצה להמשך ריצוי העונש.

בין האישומים שהם הורשע חדד: החזקת נשק בלי רישיון, לאחר שבמרפאה שהפעיל נמצאו כלי נשק; החזקת סמים שלא לצריכה עצמית ומכירת תרופות שלא כדין. הוא נידון במצטבר למאסר של ארבע שנים וארבעה חודשים. במהלך מאסרו הדרדר מצבו הבריאותי.

 

 

הפופולריים