תיעוד: מעצר אלים של צעיר שהטיל את מימיו ברחוב

תיעוד: מעצר אלים של צעיר שהטיל את מימיו ברחוב
הצעיר סירב לקבל דוח וברח לתוך הפאב, שם המשטרה השתמשה בטייזר. מהמשטרה נמסר: "הצעיר היה תחת השפעת אלכוהול וסירב להזדהות. כשהוזמן כוח שיטור למקום הוא תקף את השוטרים". בעלי הפאב הסביר - "העניין יכול היה להיפתר באמצעות שיח. הלקוחות שישבו במקום נפגעו"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מעצר אלים בפאב השושנה
צילום: בלי

צעיר נעצר הלילה (שישי) בשושנה בר בירושלים על ידי המשטרה, לאחר שסירב לקבל דוח וברח מהשוטרים. הצעיר הטיל את מימיו ברחוב וברח לתוך השירותים של הפאב. לטענת המשטרה, הוא תקף את השוטרים. הבעלים של הפאב, חגי הירשמן, סיפר לכאן חדשות: "ניסיתי לגשר בין שני הצדדים, הבחור ברח לשירותים. המשטרה רדפה אחיו, שברה את הדלת של השירותים ועצרה אותו באגרסיביות". 

מהמשטרה נמסר כי הצעיר היה תחת השפעת אלכוהול וסירב להזדהות. כשהוזמן כוח שיטור למקום הוא אף תקף את השוטרים, שנאלצו להשתמש בטייזר לאחר שהתפרע במקום, כדי לעצור אותו. הירשמן הוסיף: "הצעיר לא רצה להזדהות והוא פשע בכך. ניתן לראות כי ניבל את הפה בצורה לא יפה, בלשון המעטה, אך ניהול האירוע בידי השוטרים שנכחו במקום לא היה ראוי. האלימות הייתה מוגזמת והפגיעה בעסק הייתה גדולה.

"בשום שלב הצעיר לא היה אלים ולא היה לו לאן לברוח. זה נגרם בגלל חוסר תקשורת בין בעל העסק לשוטרים הנמצאים במקום. העניין יכול היה להיפתר באמצעות שיח".

הפופולריים