השקו בחומצה והכו במוט ברזל: 4 בני משפחה יואשמו בתקיפת בתם

חשד: השקו בחומצה והכו במוט ברזל את בתם
אב, אם אח ואחות מוואדי ערה יואשמו בתקיפת הבת על רקע כבוד המשפחה. רק לפני חודש היא נמלטה מהבית, אך שוכנעה לחזור
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מאושפזת בבית חולים, אילוסטרציה
צילום: צילום: Pixabay

פרשה חמורה של אלימות במשפחה: ארבעה בני משפחה מאזור ואדי ערה חשודים בניסיון רצח של בת המשפחה, כבת 20, על רקע מה שמכונה כבוד המשפחה. החשודים הם אביה, אימה, אחיה ואחותה, אך עיקר החשדות מופנים כלפי האב והאח. על פי החשד, ביום שישי לפני שבועיים בני המשפחה השקו את הבת בחומר חומצי, ואז האב והאח תקפו אותה באמצעות מוט ברזל.

בני המשפחה הם שפינו את הבת למרפאה, ולאחר מכן לבית החולים. שם הם סיפרו כי היא ניסתה לשים קץ לחייה. אולם במהלך האשפוז בבית החולים היא פנתה לאחות וסיפרה לה שבני משפחתה הם אלו שפגעו בה. הצעירה עדיין מתאוששת מפציעתה ומטופלת בבית חולים תחת חסיון.

רק כחודש לפני מקרה האלימות, היא נמלטה מביתה בשל אירוע אלים אחר, אך בני המשפחה שכנעו אותה לשוב. בבית משפט השלום בחדרה הוגשה היום הצהרת תובע נגד ארבעת החשודים. חלקם הודו במהלך החקירה בחשד שמיוחס להם וכתב אישום צפוי להיות מוגש ביום שני.

למרות ההודאה והגרסה הקודמת לפיה היא ניסתה להתאבד, אמר סנגורם של בני המשפחה, עורך הדין עאדל בויראת, אמר לכאן חדשות כי "החשודים מכחישים מעורבות כלשהי באירוע וטוענים שהייתה כאן תאונה והילדה נפלה". לדבריו, "כאשר יוגש כתב אישום ונקבל את חומר הראיות עליו מתבססת המשטרה נוכל להתייחס בהרחבה ולהתגונן". 

אישום: תקף באכזריות את בתו בת ה-19 כי חגגה יום הולדת ללא הסכמתו

הבוקר הוגש כתב אישום נגד תושב ירכא שתקף את בתו בת ה-19 באכזריות כי חשד ששהתה בחברת גברים. האב, איוב ג'נב, בן 43, מואשם שמשך אותה בשערותיה וגרר אותה, בזמן ששני אחיה הקטינים מסייעים לו ומכים בה באגרופים. זאת אחרי שחזרה מצימר בו חגגה את יום הולדתה עם חברותיה בלי הסכמתו. אחותה היא זו שהזעיקה את השוטרים. האב אף מואשם בשיבוש מהלכי משפט.

הפופולריים