"הוביל את החשודים לחדרו ונורה בראשו": פוענח הרצח במלון בת"א

"הוביל לחדרו ונורה": פוענח הרצח במלון בת"א
מיכאל מילר, בן 26, הוביל את שני החשודים לחדרו ונורה באמבטיה. מילר שקע בחובות בהימורים, ולווה כספים ממקורב לאחד החשודים ברצח
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משטרה, רצח מיכאל מילר במלון בתל אביב
צילום: בלי

המשטרה הודיעה הבוקר (רביעי) כי היא פענחה את הרצח של מיכאל מילר, שנורה למוות בידי רעולי פנים במלון ביץ' האוס בתל אביב באמצע חודש אפריל. מילר, בן 26, הוביל את שני החשודים, נוריאל חג'אני בן 26 מגבעת שמואל וקובי רובין בן 18 מבני ברק, לחדרו ונורה בראשו באמבטיה. 

מילר שקע בחובות בהימורים, ולווה כספים ממקורב לאחד החשודים ברצח. הוא כבר השיב את הכסף ואף הזמין את החשודים ברצח לבית המלון כדי לבלות עם חבריו. אלא שבסופו של דבר, גמלה בלבם של החשודים לרצוח את מילר.

השניים חשודים כי קשרו קשר לרצוח את מילר על רקע חובות כספיים. עם כניסת החשודים ומילר לחדר, אחד מהם הורה לו להיכנס לחדר האמבטיה, שם ירה בראשו, בעוד שהחשוד השני שמר בחדר על שני גברים נוספים, ששהו עם המנוח בחדר משעות הלילה ואותם כפתו החשודים באמצעות חבל שהביאו עימם מבעוד מועד. דקות ספורות לאחר מכן, נורה המנוח פעם נוספת ומת מפצעיו.

שני החשודים עזבו את המלון, נמלטו מהמקום על אופנוע והעלימו ראיות לאורך מסלול רכיבתם, בעוד ששני הגברים שנותרו בחדר, השתחררו מכבילתם ודיווחו למנהל הקבלה אודות הרצח. שני החשודים נעצרו שלושה ימים אחרי הרצח.

הפופולריים