שלמה פילבר הוא עד המדינה שזומן לחקירה נוספת במשפט נתניהו

שלמה פילבר הוא עד המדינה שזומן לחקירה נוספת
חשיפת כאן חדשות: במהלך הדיון היום נודע כי מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר זומן לחקירה לפני כחודש וחצי. הצעד הגיע בעקבות טענות של סנגורים שעלו בשימוע על נושאים מהותיים הקשורים להנחיות שקיבל מראש הממשלה • גורמים בהנהלת בתי המשפט: תמונת רה"מ והשרים באולם ביהמ"ש - בניגוד לדין
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שלמה פילבר
צילום: צילום: פלאש 90

משפט נתניהו: צוות ההגנה של ראש הממשלה טען היום בדיון שאחד מעדי המדינה במשפט נקרא לחקירה נוספת בעת האחרונה, באופן חריג - אחרי הגשת כתב האישום. הערב (ראשון) פורסם ב"חדשות הערב" בכאן 11 כי מדובר בעד המדינה שלמה פילבר שזומן לעדות נוספת לפני חודש וחצי - אחרי הגשת כתב האישום במסגרת השלמת חקירה מהותית.


הצעד הגיע בין השאר בעקבות טענות של סנגורים שעלו בשימוע על נושאים מהותיים הקשורים להנחיות שקיבל מראש הממשלה. פילבר ועדותו צפויים לעמוד במרכז המשפט, בשאלה האם נתניהו הוא זה שעמד מאחורי ההטבות הרגולטוריות שלכאורה ניתנו לבזק על ידי משרד התקשורת.

עוד פורסם בחדשות הערב כי גורמים בהנהלת בתי המשפט אמרו כי הצילום של ראש הממשלה והשרים באולם בית משפט סמוך, היה בניגוד לדין. זאת, מכיוון שאסור לצלם ללא אישור שופט והצילום נעשה ללא תיאום וללא רשות.

הדיון הבא בתיקי ראש הממשלה יתקיים בעוד כחודשיים, ב-19 ביולי כפי שביקשו סניגורי נתניהו. הוא מיועד לבחינת ההתקדמות והמצב עם חומרי החקירה. המשמעות היא שתחילת ההוכחות לא תתקיים ככל הנראה בחצי שנה הקרובה, לכל המוקדם.

הפופולריים