דקר את בת זוגו, ביתר את הגופה וזרק לפח: אישום ברצח טטיאנה חייקין

אישום: דקר את חייקין, ביתר את הגופה וזרק לפח
שעות אחרי שזרק חלקים מגופתה לפח, התקשר איגור צ'פיקוב למשטרה והודיע שהרג את חייקין
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
 טטיאנה חייקין
צילום: טטיאנה חייקין

הפרקליטות הגישה הבוקר (חמישי) כתב אישום נגד איגור צ'פיקוב (54) מבת ים שרצח בנסיבות מחמירות את בת זוגו טטיאנה חייקין בתחילת החודש בבת ים. צ'פיקוב מואשם גם בשיבוש מהלכי משפט והשמדת ראיות. לפי המידע שהותר לפרסום מתוך כתב האישום, צ'פיקוב דקר עשר פעמים את בת זוגו בגב, בחזה וברגליה עם סכין באורך 25 ס"מ. לאחר שמתה, ביתר את גופתה לחלקים והשליך אותם לפח בחדר האשפה בבניין בו התגוררו השניים כדי להעלים ראיות.

שעות לאחר מכן התקשר צ'פיקוב למשטרה, כשהוא שיכור, ואמר כי הרג את בת זוגו. בהמשך, בתשובה לשאלת המוקדנית אם אשתו לידו, הוא השיב: "חצי. חצי אני זרקתי לפח". עם זאת, צ'פיקוב הכחיש בחקירתו שגרם למותה.

לדבריו, הוא התעורר משינה ומצא את חייקין מוטלת בשלולית דם במטבח, ובהמלצת חבר שפגש במכולת, הוא נפטר מהגופה. עוד הוא טען כי חברו ייעץ לו לבתר את הגופה כדי שיוכל להשליכה לפח. אולם גרסתו הופרכה לאחר שהחבר הכחיש את הטענות ונמצא שהשניים נפגשו עוד לפני מותה. חלקי גופתה לא נבדקו על ידי המשטרה משום שהאשפה הובלה עוד קודם הגעתה לדירה אל אתר הפסולת.

לדברי עורכת הדין קלאודיה בילנקה, שהגישה את כתב האישום לבית המשפט, "מעשיו נפשעים ומעוררי פלצות. הוא רצח את בת זוגו והתעלל ממושכות בגופתה, השחית חלקים מאיבריה, ביתר את הגופה והשליך חלקים ממנה לפח האשפה בכוונה לטשטש את עקבות מעשיו. כל אלה מלמדים כאלף עדים על מסוכנותו המופלגת".

הפופולריים